Doplňky výživy k podpoře kojení

188
18.5.16 16:55

Doplňky výživy

Co si myslíte o doplňcích jako Hipp mama doplněk výživy (ty šťávy) 3×200ml a nebo Sunar gravimilk?

Má to podle Vás nějaký vliv na otěhotnění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.5.16 17:18

Řekla bych, že je to stejné jako čaj pro kojící, bez efektu a vyrazit z lidí peníze. Kdyby byl ten čaj účinný, tak ho dávají už v porodnici.Jak se říká,,Víra tvá tě vyléčí".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
18.5.16 17:20

No asi to nějaké vitamíny obsahuje, ale kolik a jaké množství z toho tělo přijme je nejisté. Na oplodnění to mít vliv nebude, ber listovku a to postačí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
18.5.16 17:37

To ani nemá mít vliv na otěhotnění ne, myslela jsem, že to jsou jen vitamíny pro těhotný v jiný formě, aby mimi hezky rostlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
18.5.16 18:00

Já to pila v těhotenství, protože mi to chutnalo, ten čokoládový. Říkala jsem si, že furt lepší než granko a „krááásně“ jsem po tom přibrala :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
18.5.16 18:08

Na tom sunaru je že to je i na otěhotnění. Jako určitě to nebude žádný zázrak, ale četla jsem recenze a prý to je chutné, tak aspoň si pošmáknu.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
18.5.16 19:02
@LucieM34 píše:
Na tom sunaru je že to je i na otěhotnění. Jako určitě to nebude žádný zázrak, ale četla jsem recenze a prý to je chutné, tak aspoň si pošmáknu.. :D

No jsou v tom vitamíny a před otěhotněním je určítě dobré nějaké do šedé dostat. O to více pokud jsi vysadila nedávno antikoncepci. Ale je to spíše taková mňamka. Pro podporu otěhotnění je dobrý kontryhel. Podporuje děložní sliznici, upravuje cyklus a celkově je to skvělá ženská bylina:-) a k tomu listovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
18.5.16 19:39

@anahita Antinu neberu už tak 2 a půl roku. Ale byla mi zjištěna špatná štítná žláza, a proto se nám nedaří otěhotnět :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama