Doporučení kvalitní termosky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Schíza008
Stálice 64 příspěvků 05.04.18 16:11
Doporučení kvalitní termosky

Ahoj. Mohl by mi někdo prosím doporučit nějakou kvalitní termosku na vodu, čaj? Někdy si při přípravě UM připravím dopředu vodu do termosky, ale moc dlouho mi v ní teplejší nevydrží, přijde mi, že max tak 2 hodiny. Nemusím mít zase nějakou super extra, ale přeci jen něco co drží déle teplo, by se hodilo. Vyloženě na cesty, výlety jí nepotřebuji, spíš na domácí použití.

Reklama

Reakce:

KalamityJohn
Kelišová 5421 příspěvků 05.04.18 16:19

Mám ty nejlepší zkušenosti s výrobky firmy Thermos.

murry
Závislačka 2565 příspěvků 05.04.18 16:33

Koupila jsem ted v pepcu velkou litrovku v mentolkove barve a drzi caj teply i 8-10 hodin ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 05.04.18 16:41

https://www.hudy.cz/…e,61694.html?…
Termosky od tehle znacky jsou absolutne top. Caj v tom vydrzi horky 24 hodin, vyzkouseno. I kdyz teda jenom na domaci pouziti by ji byla skoda
;)

elot
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 05.04.18 17:06

@murry jo mám jí taky. Na výletě v mrazech byl čaj horký i po šesti hodinách.

Heivka
Závislačka 2813 příspěvků 05.04.18 17:09

S tou vodou na UM je problém, že když do termosky nedáte plný objem, tak rychleji chladne. Na UM jsem používala 0,33 l termosku od Tescomy, podle kalorimetrické rovnice jsem spočítala jak teplou vodu musím nalít aby ve správný čas měla správnou teplotu. Jinak mezi nerezovými vakuovanými termoskami moc nevidím rozdíl, mám od tescomy, od Colemana a obě fungují jak mají. Měla jsem i termosku z Orionu a než začal protékat ventil tak sloužila dva roky bez problému.

Amys
Generální žvanilka 20631 příspěvků 05.04.18 18:23

Je důležité koukat na to, čím je odizolován ten plášť termosky. Ideální jsou vakuové. Nepamatuji si vyrobce, ale když si ráno uvaříme čaj do termosky a vyrazíme na lyže, tak ten čaj i v mrazech bývá večer horký, a to už ho tam je jen troška…

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 05.04.18 21:23

Doporucuju od REER, mam tu malou a je super, voda vydrzi 24h a nestoji majlant.

majklcz
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 13:29

.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama