Doporučení kvalitní termosky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schíza008
Stálice 82 příspěvků 05.04.18 16:11
Doporučení kvalitní termosky

Ahoj. Mohl by mi někdo prosím doporučit nějakou kvalitní termosku na vodu, čaj? Někdy si při přípravě UM připravím dopředu vodu do termosky, ale moc dlouho mi v ní teplejší nevydrží, přijde mi, že max tak 2 hodiny. Nemusím mít zase nějakou super extra, ale přeci jen něco co drží déle teplo, by se hodilo. Vyloženě na cesty, výlety jí nepotřebuji, spíš na domácí použití.

Reakce:
KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 05.04.18 16:19

Mám ty nejlepší zkušenosti s výrobky firmy Thermos.

murry
Závislačka 3002 příspěvků 05.04.18 16:33

Koupila jsem ted v pepcu velkou litrovku v mentolkove barve a drzi caj teply i 8-10 hodin ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2044 příspěvků 2 inzeráty 05.04.18 16:41

https://www.hudy.cz/…e,61694.html?…
Termosky od tehle znacky jsou absolutne top. Caj v tom vydrzi horky 24 hodin, vyzkouseno. I kdyz teda jenom na domaci pouziti by ji byla skoda
;)

elot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 17:06

@murry jo mám jí taky. Na výletě v mrazech byl čaj horký i po šesti hodinách.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 05.04.18 17:09

S tou vodou na UM je problém, že když do termosky nedáte plný objem, tak rychleji chladne. Na UM jsem používala 0,33 l termosku od Tescomy, podle kalorimetrické rovnice jsem spočítala jak teplou vodu musím nalít aby ve správný čas měla správnou teplotu. Jinak mezi nerezovými vakuovanými termoskami moc nevidím rozdíl, mám od tescomy, od Colemana a obě fungují jak mají. Měla jsem i termosku z Orionu a než začal protékat ventil tak sloužila dva roky bez problému.

Amys
Generální žvanilka 20812 příspěvků 05.04.18 18:23

Je důležité koukat na to, čím je odizolován ten plášť termosky. Ideální jsou vakuové. Nepamatuji si vyrobce, ale když si ráno uvaříme čaj do termosky a vyrazíme na lyže, tak ten čaj i v mrazech bývá večer horký, a to už ho tam je jen troška…

KackaP15
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 05.04.18 21:23

Doporucuju od REER, mam tu malou a je super, voda vydrzi 24h a nestoji majlant.

majklcz
Nováček 1 příspěvek 20.04.18 13:29

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >