Doporučení na strie

3.7.21 21:54

Doporučení na strie

Dobrý den slečny chtěla bych se zeptat. U prvního těhotenství mi vůbec nějak nepopraskala kůže až ke konci těhotenství trošku Kolem pupíku a pak trošku zadek. Ale jic extra ale teď v druhém těhotenství jsem postrehla že mi začíná ta kůže dost praskat. Přemýšlím co na to koupit. Ale některé ty krémy mi přijdou nějak moc drahe🙄 🤷‍♀️ doporučili by jste mi něco účinného ale ne zas tak drahého? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1674
3.7.21 21:56

Já klmazala obyčejnou vazelínou a objevila se mi až po porodu jedná centimetrova strie. Každopádně zastávám názor, že je to prostě genetika a sebedrazsi olejicky nepomůžou. Navíc i kdyby jo, tak jsi měla začít dřív. Teď už je nejspíš pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18127
3.7.21 22:13

@Michaela1306 genetika. Ja mažu jak kráva od začátku a ted 39tt mam hrozné vystouplé strie úplně všude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
3.7.21 22:29

@Michaela1306 já si myslím, že na to nemusí být nic speciálního. Prostě promastit a hydratovat pokožku.
Já jsem se nemazala ničím a nemám ani jednu strii. Kamarádka pravidelně používala bi oil a má popraskané břicho i nohy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
3.7.21 22:29

@Michaela1306 Podle mě to neovlivníš. Kamarádka dělá na kožním. Mazala se tím nejlepším, co podle ní je. Komplet ji popraskalo břicho a stehna. Já se nenamazala ani jednou a mám pár strií má bocích a zadku. Což moc nechápu, když mám zadek furt stejnej :mrgreen: Roste mi jen břicho a i to mám na 9 měsíc fakt malinký. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46845
3.7.21 22:34
@malaloui píše:
@Michaela1306 Podle mě to neovlivníš. Kamarádka dělá na kožním. Mazala se tím nejlepším, co podle ní je. Komplet ji popraskalo břicho a stehna. Já se nenamazala ani jednou a mám pár strií má bocích a zadku. Což moc nechápu, když mám zadek furt stejnej :mrgreen: Roste mi jen břicho a i to mám na 9 měsíc fakt malinký. :nevim:

si myslis, že mas zadek furt stejnej :lol: ja si to myslela taky :lol: mám pár, teď uz neviditelných na jednom stehne :mrgreen: taky jsem nechapala, rikala jsem si, ze mi přeci narostlo jen břicho.. no, když jsem se po porodu oblikla do původních dzinu, tak jsem musela uznat, že i v těch stehnech a zadku nějaký to kilco bylo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
3.7.21 22:45

@a12 Já právě bez problému rifle oblíknu, s velkou snahou bych zapnula i knoflík :mrgreen: Nosím je rozepnutý a drží je pásek, ten spodek břicha přece jen zavazí. No uvidím po porodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
3.7.21 22:46

Při prvním jsem mazala a strie u druhého nemazu a nic. Myslím, že je to hlavně fakt genetikou. Je zbytečně utrácet za krémy a oleje. Za mě stačí obyč krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.21 23:10

Potěšení

Tak vám děkuji za odpovědi moc jste Teda nepotěšili, ale docela jsem stim i pocitala😂 no uvidíme jsem 14+5 tak začne mazat prostě něčím a buď se to zhorší a nebo ne🙄 😂 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46845
3.7.21 23:18
@Michaela1306 píše:
Tak vám děkuji za odpovědi moc jste Teda nepotěšili, ale docela jsem stim i pocitala😂 no uvidíme jsem 14+5 tak začne mazat prostě něčím a buď se to zhorší a nebo ne🙄 😂 🤔

jinak ja se mazala elastiQ, ten neni tak drahej a teda ty stehna a prsa jsem dost flakala a na prsou jsem mela strie jako prvni.. tak si rikam, ze to na tom brise snad k necemu bylo.. tam se mi udelalo par malych, ktery uz nejsou videt az kdyz jsem prenasela, kdybych rodila v terminu, tak bych nejspis nemela zadnou.
a kdybych to brala geneticky, tak mama ma strie, jeste 30 let po porodu ji obcas nejaka praskne :nevim: segra byla v tehotenstvi taky jak zebra a vlastne vsechny zensky z maminy strany, tak jedine dobry geny od taty :lol: ale u nej to nepoznam :mrgreen: babicce jsem na bricho nikdy nekoukala a jiny zensky tam nejsou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
4.7.21 06:15

Já mám bebelo z lékárny, není tak drahy. ;) Ale netuším jak to pomůže, zatím nemám nic a jsem 14 tt. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6115
5.7.21 11:25

Nejlepší na mazání a zároveň i nejlevnější (možná) budeš mít nesolené sádlo.

Ovšem nepomůže ti to, stejně jako vůbec nic jiného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat