Doporučily byste optiku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radanka25
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.10.14 14:26
doporučily byste optiku?

Ahoj holky, prostím, objednala jsem se na vyšetření očí, pač při řízení špatně vidím do dálky, takže jsem krátkozraká myslím :oops: :oops: Do brýlí se mi nechce moc investovat (máme po svatbě, tak se hodí každá koruna), nedoporučily byste optiku, se kterou máte zkušenosti a není příliš drahá?… ikdyž počítám, že mě to vyjde tak do 2.000kč :zed:

Reakce:
Jasou
Kecalka 392 příspěvků 4 inzeráty 09.10.14 14:31

Ahoj, nevím odkud jsi, pokud jsi z plzeňska, tak bych poradila.

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 09.10.14 14:33

:) jsi v okoli Prahy? Mam, vybornou opticku v Ricanech u Prahy. Levna, a vysoky standard pece. :)

Radanka25
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.10.14 14:34

Jsem z Olomouckého kraje, ale cestuju po severní, střední a jižní moravě :)

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 09.10.14 14:35

Jinak mudr.je dole ta ti urci diagnozu a zmeri dioptrie, a nahore maji hned prodejnu bryli a cocek. Tam ti poradi opticka. Ja nosim cocky, ale bryle mam taky me vysly obycejne na 1.100 kc. Maji pekne cerne obroucky a na obcasne noseni kdyz jsem lina si dat cocky mi to staci :)

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 09.10.14 14:36

@Radanka25 aha, tk to Praha ma smulu :mrgreen:
Hezky den :kytka:

alviola
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 09.10.14 14:45

Já chodím do Fokus optik, mají pobočky v každém větším městě a zatím mi přišla nejlevnější. Ale chce se to i zeptat, zda existuje nějaká levnější varianta skla/obrouček. Protože už se mi taky stalo, že mi paní vybrala dražší skla a přitom šly udělat od jiné firmy i levněji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >