Doporučíte mi tiskárnu

143
5.4.21 16:39

Doporučíte mi tiskárnu prosím?

Zdravím, co máte doma za tiskárnu prosím? (Já mám teď nějakou červenou Canon za cca 1450,– a vím, že jsem blbě udělala.. Je to krám).. :pocitac: Ale teď k věci, potřebuji doporučit nejlépe i z vlastní zkušenosti tiskárnu, na,,domácí” občasné tisknutí, aby v pohodě TISKLA i KOPÍROVALA. Nejlépe na kabel k PC ale může být i přes apku.. No hlavně, CENOVĚ DOSTUPNÁ. Já tu Canon za cca 1450,– koupila narychlo kvůli tomu že tiskárna byla potřeba a líbila se mi ta cena, ale jak říkám, je to krám.. Chci co nejlevnější ale teď už je mi to snad jedno, hlavně ať tiskne… :zed: díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7421
5.4.21 16:48

U tiskáren platí přímá úměra. Čím levnější tiskárna, tím dražší náplně a tisk. Takže podle toho kolik toho tisknes a jestli i barevný nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1807
5.4.21 16:53

Nedávno jsem koupila tiskárnu BROTHER, tisku také občas proto jsem zvolila laserovou, stačí mi černobílá, jde na ní tisknout, kopírovat a scanovat. Funguje perfektně, jedu teda bez kabelu, ale funguje i s kabelem. Výhoda je, že jsou k dostání levné tonery a válce také nejsou drahé. Cena byla myslím okolo 3000kč. Jediná nevýhoda je, že z ní kouká papír a je větší než inkoustové tiskárny

Příspěvek upraven 05.04.21 v 16:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25023
5.4.21 16:56

@Evinka164 přesně tak. My jsme si po pár inkoustových koupili laserovou a je to super. levný tisk, nic nezaschne. Máme také černobílou, připojenou přes WIFI, ale klidně může být kabelem. Náplň jsme nyní měnili po skoro dvou letech a to jsme už rok doma na HO a jako učitelé tiskneme sobě i dětem často.
My máme samsung M2070, ale ta se ji neprodává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13439
5.4.21 17:25

Kdysi dávno jsem měl ve firmě Canon Pixma… Šlapala bez problémů řadu let, dělený náplně, bez problémů brala všechny neznačkový, levný kazety, nezablokovala se jako mnoho těch nových, když došla jedna ze čtyř barev, dalo se tisknout pořád, dokud nedošly všechny náplně, taková už asi neexistuje… :think: :nevim: 8)
Dnes tiskárnu nemám, protože potřebuju tisk 1-2× do roka, to mě přijde levněji zajet 20km do copycentra, než koupit tiskárnu za 1500,– a do roka jí vyhodit, protože je zatuhlá… :roll: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46736
5.4.21 17:33

Mame epson eco tank, vesli jsme se DO 4000, naplne jsou za stovku. Tiskne, kopiruje, skenuje. Zapojuje se bud na drat nebo na wifi. U tec levnejsich jsou drahe naplne.
Jo, vychytali cash back, z epsonu nam poslali 800 zpet a prodlouzili zaruku na 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
5.4.21 18:59

Canon nebo HP kolem 4000 jsou dobrý, problém je že poslední pul roku v této třídě vůbec nejsou na skladech a ceny šly nahoru i u těch mizerných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9174
5.4.21 19:08
@nickanonym píše:
Zdravím, co máte doma za tiskárnu prosím? (Já mám teď nějakou červenou Canon za cca 1450,– a vím, že jsem blbě udělala.. Je to krám).. :pocitac:

Kup si černou Epson! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
5.4.21 19:32
@nickanonym píše:
Zdravím, co máte doma za tiskárnu prosím? (Já mám teď nějakou červenou Canon za cca 1450,– a vím, že jsem blbě udělala.. Je to krám).. :pocitac: Ale teď k věci, potřebuji doporučit nejlépe i z vlastní zkušenosti tiskárnu, na,,domácí” občasné tisknutí, aby v pohodě TISKLA i KOPÍROVALA. Nejlépe na kabel k PC ale může být i přes apku.. No hlavně, CENOVĚ DOSTUPNÁ. Já tu Canon za cca 1450,– koupila narychlo kvůli tomu že tiskárna byla potřeba a líbila se mi ta cena, ale jak říkám, je to krám.. Chci co nejlevnější ale teď už je mi to snad jedno, hlavně ať tiskne… :zed: díky :kytka:

https://multifunkcni-zarizeni.heureka.cz/

když chceš kopírovat, tak multifunkce, u inkoustovky při občasném tisku nejspíš budou vysychat patrony, takže bych bral laserovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat