Doporučte dulu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 28.08.10 11:27
Doporučte dulu

Ahoj, ráda bych si tentokráte prožila přirozený porod, ale na domporod stále „nemám koule“. Prosím, doporučte mi dulu, nejlépe aby byla zároveň i PA, se kterou jste vy byly spokojené. Může být trochu „od rány“ :mrgreen: hlavně aby uměla prosadit moje zájmy v porodnici. Působit by měla ve středočeském kraji nebo Praha západ. Do pražských porodnic tentokrát rodit nejdu. Nejlíp mi pořád vycházejí Hořovice, ale klidně půjdu i jinam, hlavně když tam ta dula bude mít dobré zkušenosti s personálem, na prostředí mi nezáleží. Dík.
A ještě kolik služby takovéto duly zhruba stojí?

Reakce:
Uživatel je onlineAnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 28.08.10 12:44

Gino psala jsem ti do diskuze o dvojčatech :wink:

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18907 příspěvků 28.08.10 14:31

Gino,
skus si napsat porodní plán, to Ti taky pomůže a já jsem byla navýsost spokojená s Olgou Krajíčkovou.
Bydlí v Úvalech, a jezdí do 100km. Hořovice to taky zabírá.
Dovolenou už měla, tak ji můžeš napsat na dula Olga.
Atˇ Ti to vyjde.
 Jitka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >