Reklama

Doporučte filmy prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 14.08.18 15:51
Doporucte filmy prosim

Ahoj holky, :) :mavam:
Doporucte mi nejake filmy na vecer s kamaradkami…nej­lepe nejake romanticke komedie…nebo neco na tenhle zpusob :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hodinarka
Kecalka 159 příspěvků 14.08.18 15:56

i já budu ráda za nějaký tip

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 14.08.18 15:57
@Nieny píše:
Doporucte mi nejake filmy na vecer s kamaradkami…nej­lepe nejake romanticke komedie…nebo neco na tenhle zpusob :mrgreen: :mrgreen:

Chceš oldies? Doporučuji - Před úsvitem (1995) - má srdcovka.

Příspěvek upraven 14.08.18 v 16:56

AlenaSu
Kecalka 354 příspěvků 14.08.18 16:09

Než jsem tě poznala… je to tak sladke a naivní,že se to snad musí každému líbit :srdce:

kudlanka1
Kecalka 181 příspěvků 14.08.18 16:30

Hvezdy nam nepraly, to je krasny film a jestli si chcete poplakat, tak doporucuji :-).

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9912 příspěvků 14.08.18 16:42
@Nieny píše:
Doporucte mi nejake filmy na vecer s kamaradkami…nej­lepe nejake romanticke komedie…nebo neco na tenhle zpusob :mrgreen: :mrgreen:

Takovych moc není si myslím. Vždycky to jsou jen co zahřejí u srdce a nebo se jen zasměješ u toho. Kdybys řekla romantické drama, tak bych věděl už lépe :kytka: … za mě teda:

• Než jsem tě poznala
  • A moment to remember (Nae meorisogui jiugae)
  • Pokání
  • S láskou, Rosie
  • Láska nebeská
  • Dánská dívka
  • Neopouštěj mě
  • 50/50

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 14.08.18 16:55

@Detsa
Klidne muze byt i romanticke drama :)

Uživatel je onlineDetsa
Echt Kelišová 9912 příspěvků 14.08.18 16:56

@Nieny viz. zmíněné :kytka:. Tvůj původní chtěný žánr moc nevím. Podleme skvělý romantický film musí mít v sobě hodně drama i napětí no :).

Tableta
Závislačka 3961 příspěvků 14.08.18 17:14

I feel pretty
Alibi na míru

Janli
Kelišová 5382 příspěvků 9 inzerátů 14.08.18 17:57

Servírka

Sofierules
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 14.08.18 18:03

tak za mě po dlouhé době fakt dobrý romantický film Nejdelší jízda (a to mě ještě padla čelist jak je mladý Eastwood podobný tátovi zamlada:-)

Tesssa23
Kecalka 108 příspěvků 14.08.18 18:23

Nedavno jsem videla The kissing booth,Jak prezit single,Manzel na zkousku,Jsem sexy

1Bublina
Kecalka 152 příspěvků 14.08.18 18:24

A co když je to pravda

Anna85
Kecalka 294 příspěvků 14.08.18 18:36

Popelky

Mickey98
Nováček 8 příspěvků 15.08.18 11:49

Naši rodinu doma docela nadchla francouzská komedie „Co jsme komu udělali“ (2014), možná proto že taťka má také čtyři dcery. :D :D každopádně tento film opravdu pobaví. Nebo také moje srdcovka „Nedotknutelní“ (2011), pěkný oddychový film, kde pobaví humor a hlášky hlavní postavy. :lol: :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama