Doporučte kočárek prosím

13.1.20 08:28

Doporučte kočárek prosím :)

Ahoj maminky, sháníme kočárek dvojkombinaci. Stále koukám na netu na různé recenze, videa a už se v tom ztrácím :). Prosím, doporučte s jakým kočárkem máte dobré zkušenosti. Určitě chci kočárek, který je dobrý jak do města, tak do terénu, ne nějak extra těžký a dobře skladný a aby se do něj mimi dobře vešlo- tudíž prostorný :). Děkuji za tipy. Mně se líbí momentálně Britax Go Big, ale ten bez hluboké korby vyjde na necelých 20 000,–, tudíž s korbou na 25 a to bez různého příslušenství, což se manžel moc netváří :D, ale třeba se mně ho podaří ještě přesvědčit :roll: :lol:. - Tak třeba zkušenosti i k tomuto kočárku jaké máte. :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

459
13.1.20 08:37

Cybex priam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
13.1.20 08:42

@Kristina1990 ahoj máme Britax Agile 4, máme tedy pouze sportovní verzi ale určitě bych nemelina. Je velice skladny a dá se k němu vše dokoupit a předělat si ho k obrazu svému :) například teď jelikož má tato verze pěnové kola, dokoupim nafukovací, střecha už se mi nelíbí takže budu kupovat novou v jiné barvě. Dá se kočárek nástroji jak sama chcete :) tady posílám foto ;) opravdu kdybych měla zvažovat nad koupi kocarku jdu do britaxe :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
13.1.20 08:44

@Natálie27 jak často ti doktorka dofukuje kola a jak ji k tomu donutíš?

• jiné nesmysly :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
13.1.20 08:46

@stinga nechápu komentář, své chyby jsem opravila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
13.1.20 08:50

@Natálie27 :think: tak škoda, že jsem tě nezkopírovala, celý text nedával žádný smysl :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 08:56

Já po svých zkušenostech s třemi dětmi, bych si koupila bazarovou hlubokou korbu a pak nový sportovní, s kterým se jezdí podstatně delší dobu. Dvojkombinace nemusí být špatné, ale jak píšu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2295
13.1.20 09:09

Joolz, cybex, bugaboo z druhe ruky v top stavu. Lepsi nez polskej novej shit za stejny penize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1496
13.1.20 09:09

Inglesina, podvozek Ergo Bike :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1678
13.1.20 09:27

@Pantalaimon Mám úplně stejný názor! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
13.1.20 09:34

Britax bmotion 4+. Za mě to byl super kočárek. Dokoupíš korbičku. A jako sporták byl za mě super. Prostorny (délka spaní 105cm), projeli jsme vše, dlouha střecha, polohováni do lehu, i polohování nohou. Případně do většího terenu bmotion 3+. Já chtěla čtyří kola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
13.1.20 09:35
@Pantalaimon píše:
Já po svých zkušenostech s třemi dětmi, bych si koupila bazarovou hlubokou korbu a pak nový sportovní, s kterým se jezdí podstatně delší dobu. Dvojkombinace nemusí být špatné, ale jak píšu :nevim:

Já bych pravě koupila nový ten britax bmotion 4+, a korbu bazar. Ten motion využije po celou dobu. Já pak po druhém roce vyměnila za valco snap sport, to už jezdila opravdu málo. Jen dlouhé výlety. A nespala přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 09:46

Já se rozhodovala mezi Britax Go Big a Baby Jogger City Elite. Nakonec vyhrál BJ City Elite. Měla jsem strach z trojkolky a teď na něj nedám dopustit. Bydlím na vesnici, takže jezdím jak po chodníku, tak v lehčím terénu a super. Korba je docela prostorná, sporťák taky. Mám z druhé ruky ( nový je pálka) v super stavu. Do polské kombinace bych nešla. Všechny, co znám a měli kombinaci se super velikou korbou, tak teď shání použitelný sporťák :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 09:53

Tak ja se rozhodovala mezi Britaxem a Espiro next a Espiro next vyhral na plne care. Je to sice polsky kocarek, ale absolutne nelituju, je daleko kvalitnejsi nez Britax, aspon tak mi to prislo pri jizde kdyz jsme zkouseli a nemuzu si stezovat. Idealni do prirody i do obchodaku, neni tezky, dobre se s nim jezdi, rotace kolecek paradni. Jiny bych uz nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3120
13.1.20 10:37
@Mysticlipstick píše:
Tak ja se rozhodovala mezi Britaxem a Espiro next a Espiro next vyhral na plne care. Je to sice polsky kocarek, ale absolutne nelituju, je daleko kvalitnejsi nez Britax, aspon tak mi to prislo pri jizde kdyz jsme zkouseli a nemuzu si stezovat. Idealni do prirody i do obchodaku, neni tezky, dobre se s nim jezdi, rotace kolecek paradni. Jiny bych uz nebrala.

Tak co se kvality týče já měla britax z druhé ruky a za mě byl top. Použiváli jsme hojně asi rok a půl. Nerozvrzaný, bytelný. Uplně top.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama