Doporučujete mi začít hulit marihuanu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13258
20.7.24 14:06
@Anonymní píše: Více

A ty to chceš teda proč?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
195
26.7.24 10:58

Hul CBD, na chill a navíc legální.
Dobrej model je Jamaican Dream CBD.
2/3 CBD + 1/3 THC.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2453
26.7.24 11:08
@Anonymní píše: Více

Jednou na zkoušku ti to samozřejmě neuškodí. Ale nikdo ti nezaručí, že to bude hezká zkušenost, naopak to může dopadnout tak, že budeš mít paranoidní stavy a ještě ti bude blbě od žaludku, zvlášť když to smícháš s alkoholem. A nebo ti to zachutná, začneš hulit pravidelně a skončíš jako jeden můj známej, co měl už v pětadvaceti problém si vzpomenout, co dělal před hodinou. A nejhorší scénář je, že už ti to nebude stačit a budeš chtít ochutnat silnější drogu. Přitom u někoho se slabší tolerancí se závislost může dostavit už na poprvé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31239
26.7.24 11:18

Ja zkusila, na VS, s kamarady, melo to na me depresivni ucinky, zadna euforie ci uvolneni se nekonaly. Takze tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat