Dorsiflex v 17 týdnu těhotenství?

176
20.4.16 09:46

Dorsiflex v 17tt?

Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, zdali některá z Vás užívala krátkodobě dorsiflex v těhotenství. V noci jsem si nějak špatně lehla a probudila se v noci bolestí. Myslela jsem, ze jsem si jen natahla nejaky sval, tak jsem rekla, ze den vydrzim a uvidim. Nicmene nasledujici noc jsem se nevyspala a ortoped bude v ordinaci az zitra. Myslite, ze si muzu dat jeden na noc, abych alespon zabrala? Kvuli bolesti se mi spatne dycha, je to v oblasti hrudniho kose. Pribalovy letak jsem cetla, nicmene nevim, jak oznacit velmi zavazne duvody pro uzivani ve 2. a 3. trimestru :)

Dekuji predem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3356
20.4.16 09:53

@Ifar Nevzala bych si, to bych spíše zkusila Paralen, nebo Brufen kdybych nemohla vydržet. Domluv si rehabku a nech si záda zateipovat- mě to hodně pomohlo, blokovalo se mi SI několik měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
20.4.16 09:54

@Ifar
Zkusenost nemam, ale ja osobne bych si ho nevzala a pockala na lekare.
Preci jen je to silny lek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52622
20.4.16 09:58
@Ifar píše:
Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, zdali některá z Vás užívala krátkodobě dorsiflex v těhotenství. V noci jsem si nějak špatně lehla a probudila se v noci bolestí. Myslela jsem, ze jsem si jen natahla nejaky sval, tak jsem rekla, ze den vydrzim a uvidim. Nicmene nasledujici noc jsem se nevyspala a ortoped bude v ordinaci az zitra. Myslite, ze si muzu dat jeden na noc, abych alespon zabrala? Kvuli bolesti se mi spatne dycha, je to v oblasti hrudniho kose. Pribalovy letak jsem cetla, nicmene nevim, jak oznacit velmi zavazne duvody pro uzivani ve 2. a 3. trimestru :)Dekuji predem :)

V 17. týdnu? Můžeš. I paralen. Jestli nejsi extra hubeňour, tak 1g.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
20.4.16 10:00

Mam 85,5 na 182cm, takze zadne paratko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
20.4.16 10:01

@Ifar asi bych vzala jen paralen nebo ibalgin :think: do zítra to vydržíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
20.4.16 10:02

Určitě bych si to nebrala, já se vyhýbala všem lékům v těhotenství.
Když už, tak bych si brnkla na gyndu a zeptala se tam, co si popřípadě mužu vzít a nebo praktickému lékaři. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
20.4.16 10:03

@Ifar to same jsem mela pred 3 tydny a pretrpela jsem to bez leku :mrgreen: odeznelo to za dva dny, trosku jsem se snazila si hrudnik protahovat a bylo to pak dobre, jen jsem myslela, ze pri nadechovani umru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52622
20.4.16 10:03
@Ifar píše:
Mam 85,5 na 182cm, takze zadne paratko :)

Tak to určo ten gram, pětistovka by Ti nijak extra nepomohla. Suché teplo na to a Dorsiflex si klidně dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
20.4.16 10:28

Taky jsem proti lekum, ale tohle vypada spis na skripnuty nerv, nez na svalstvo, zkusim teda jeste jednu noc vydrzet bez medikamentu a necham to radeji az na doktora, ale moc vam vsem dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
20.4.16 10:29
@Ifar píše:
Taky jsem proti lekum, ale tohle vypada spis na skripnuty nerv, nez na svalstvo, zkusim teda jeste jednu noc vydrzet bez medikamentu a necham to radeji az na doktora, ale moc vam vsem dekuju :)

Držim palce, at to brzy odezní a nic nebolí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat