Dort pro holčičku – hledám inspiraci

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 06.03.11 15:31
Dort pro holčičku - hledám inspiraci

Ahoj.

Pravděpodobně budu péct kamarádce dort na oslavu prvních narozenin její holčičky. Nejde o to, aby ho mohl jíst oslavenec, s tím už si nějak poradím (diskuzí na toto téma je i tady na emiminu habakuk), tenhle bude asi hlavně na fotky :lol: , takže vám budu vděčná, když mě sem přijdete inspirovat - pokud vložíte fotku vašeho dortu, budu jen ráda. Jde mi hlavně o nápad, ani ne o recept. Samozřejmě brouzdám i po netu a prohlížím dětské dorty, ale zatím mě nic zas tak moc neoslnilo, tak spoléhám na vás :palec: . Na Dortomanii jsem pečená-vařená :lol: .

Kamarádka asi očekává, že z dortu bude poznat, že oslavencem je holčička, tak prosím hlavně dorty pro holčičky :wink: . Nebojím se potahování ani náročnějšího zdobení, mám na to dost času to předem vyzkoušet a leccos si nacvičit. Barvení mi moc neříká, nejradši zdobím jen do bílo-hněda, ale myslím, že kamarádce by barviva až tak nevadila.

Moc se těším na vaše tipy :huban: .

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
29
Extra třída :D 10220 příspěvků 06.03.11 15:42

No,já si to zjednodušila.Necha­la jsem si udělat fotomontáž dcerky a hellou kitty na jedlý papír. :lol: www.jedleobrazky.cz :-D Ale nechala jsem jí dělat i panenku,tu bych sama nezvládla.

Příspěvek upraven 06.03.11 v 15:47

Lucie*3
Kelišová 7217 příspěvků 06.03.11 15:44

Tak u nás byla k roku BERUŠKA…a jak píšeš Kačenka nejedla. Byl výbornej dělala nám kamarádka. K druhým narozeninám byla mašinka a ke třetím krteček. Dám jen berušku, když chceš jen vyloženě holčičí.

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 06.03.11 15:45

pro neter

Uživatel je onlineEl-Brno
Kelišová 5457 příspěvků 06.03.11 15:45

mě pekla na svatbu dort tato paní (a luxusní skoro zadarmo:-) a má moc hezké dětské dorty, tak koukni do galerie na těchto stránkách, snad tě něco inspiruje. http://www.cahlidka.ic.cz/index.php?…

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 06.03.11 15:45

a k druhym narozkam

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.03.11 15:46

delala je pritelova sestrenka pro dceru

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.03.11 15:47

:) 2.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 06.03.11 15:48

3.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 06.03.11 15:48

Tady naše beruška, megarychlý a megajednoduchý :-D

Renca127
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.11 15:49

sice pro kluka,ale myslim ze by to mohl byt i pro holcicku :-D ,kdyby se potahl treba cervenou barvou.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 06.03.11 16:06

mrkni se na rajce…nebudes vedet kerej vybrat :wink:

E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 06.03.11 16:09

Dortík pro naši dcerku k 3. narozeninám. :kytka:

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 06.03.11 17:02

Prosím Vás, na ty berušky je nějaká speciální forma nebo se dá použit něco co je v domácnosti?

TornadoLou
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 06.03.11 17:15

Skus stranku www.tortyodmamy.sk
Tam su torty krasne rozdelene,tematicky-a su prekrasne!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >