dort v mrazáku

Anonymní
19.12.09 11:56

dort v mrazáku

Ahojky, mám (asi pitomý :oops: ) dotaz:
Lze zamrazit celý dort?
Když jde zmrazit korpus nebo i krém, myslíte, že celý hotový dort jde taky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10797
19.12.09 12:11

jo, určitě… dyť se mražené dorty i prodávají (a v mnohých cukrárnách nepečou svoje, ale rozmrazují mražené, fakt…)

Akorát je potřeba nějak dát bacha na krém, čistě máslový půjde mrazit určitě, ale u kombinovaného třeba
s pudinkem bych se bála, že se to zdrcne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3341
19.12.09 12:13

já jsem takový experimentátor, takže moje zkušenosti, máslový (s jakoukoliv příchutí-kakao,jahoda,…
) ty jsou v pohodě. Máslo + puding taky (dávám do mrazáku věnečky), ale určitě ne šlehačka, ta byla po rozmražení pěkně hnusná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35828
19.12.09 13:20

Slehacka jde zamrazit taky (taky ve vetrnicich), pouzivam rostlinnou z makra je po rozmrazeni moc dobra.
http://img.mimibazar.cz/…18/l4988.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
19.12.09 15:01

Po svatbě nám zbylo dortů až nad hlavu,tak jsme je taky dávaly do mrazáku a po vytažení jim nic nebylo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3341
20.12.09 08:34

S tou šlehačkou asi záleží jak která, já zkoušela takovou tu klasickou, jak se doma ušlehá a když jsem to rozmrazila, tak se mi normálně roztekla. Možná,že kdyby tam byl nějaký ztužovač, tak by vydržela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
8.2.13 18:39

Zmražení a rozmražení dortu

Maminky mám dotaz, je možné zamrazit hotový dort s máslovým krémem, potažený takovou tou barevnou potahovací hmotou? Pokud ano, jak nejlépe ho rozmrazit a jak potom dort chutná? Není třeba korpus tvrdý nebo není to na něm nějak moc znát? Moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
6.9.14 21:34

Obnovuji diskuzi. Prosim, jak zmrazit potahovany dort jiz nakrajeny na kousky- do potravinove folie a dat do plast. misky nebo staci jen do te misky? A jak zmrazit cely dort? Dekuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.9.14 21:36
@evulkanov píše:
Obnovuji diskuzi. Prosim, jak zmrazit potahovany dort jiz nakrajeny na kousky- do potravinove folie a dat do plast. misky nebo staci jen do te misky? A jak zmrazit cely dort? Dekuji moc za rady

Dáváme většinou do sáčku. bez misky, jen do sáčku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Thesis
6.9.14 21:41

Já loni v srpnu po svatbě zamrazila kousek dortu a teď nevím jestli ještě bude dobrý - je máslový potažený potahovou hmotou…Mám to risknout? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
8414
6.9.14 21:45

Já mrazim dort v potravinářské folii bez krabičky. Nakrájím, zabalim, zamrazim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
6.9.14 21:49

@LuciElle174 No já nevím, ale rok, vlastně více jak rok :think: To bych už nejedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
6.9.14 21:50
@LuciElle174 píše:
Já loni v srpnu po svatbě zamrazila kousek dortu a teď nevím jestli ještě bude dobrý - je máslový potažený potahovou hmotou…Mám to risknout? :lol:

Rok mi připadá, že už je hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
6.9.14 21:51
@LuciElle174 píše:
Já loni v srpnu po svatbě zamrazila kousek dortu a teď nevím jestli ještě bude dobrý - je máslový potažený potahovou hmotou…Mám to risknout? :lol:

Těžko říct :mrgreen: tak dlouho nám nikdy nevydrží :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Thesis
6.9.14 21:51
@Paoloska píše:
@LuciElle174 No já nevím, ale rok, vlastně více jak rok :think: To bych už nejedla.
@ivašot. píše:
Rok mi připadá, že už je hodně

Já právě četla, že se na první výročí svatby pak ten dort vytahuje a jí, tak nevím. Furt se k tomu nějak nemám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama