Poštovní doručovatelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 20:24
Dorucovatelka postovnich

Ahoj maminky dela tu nekdo nebo delal postovni dorucovatelku co si o tom myslite a jak to je s praci a casem dekuji za odpoved

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 19.05.19 20:28

Delala ji mama x let zpatky a uz tehdy to byl des.. dneska i jako postovni dorucovatel musis „cpat“ ruzne produkty apod a podle toho jsi hodnocena.. nehlede na spoustu prescasu apod.. kdyby za to aspon staly ty prachy, ale to bych sla radeji delat pokladni do kauflandu :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 19.05.19 20:32

Chtěla sem, ale když sem byla na pohovoru, tak se si řekla tohle fakt ne. Plat srovnatelný s prodavackou v supermarketu, nachodíš se jak blázen, odpovědnost za to co neses (důchody, apod), vnucujes lidem nějaké produkty a pracovní doba neslučitelna třeba se skolkovym dítětem (od 6 ráno dokud nemáš hotovo, takže klidně třeba do 6 večer)

AnnieTRoj
Kecalka 297 příspěvků 19.05.19 23:03

Jak na jakej poště. Dělala jsem tři roky brigádně a byla jsem spokojená. Když není člověk pomalý a úplně nešikovný, tak pohoda. Napřed se dělalo od 6, pak od půl 7. Doma jsem byla až na pár (max. 4) dní v měsíci od půl 12 do 1, 2. Letáky jsme roznášeli úterý a ctvrtek. Ale teď je to naprd, musí si je doručovatelky skládat samy. A teď se ještě budou měnit podmínky. Nikdo neví, jak to bude. Teď jsem v Kauflandu kvůli letákům a větší časové flexibilitě, kvůli škole. Práce je ze začátku náročnější na koordinaci myšlenek, ale bavila mě.

Váš příspěvek
Reklama