Vyřadili mne z úřadu práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.19 20:15
Dopis z uradu prace vyrazeni

Ahoj maminky prisel mi dopis z uradu prace ze jsem byla vyrazena z evidence coz jsem chtela byt vyrazena nasla jsem si praci sama a neprisla na schuzku ale je tam psano ze mam prijit na vysvetleni nebo co musim tam jit nebo ne? Dekuji za odpoved

Reakce:
Uživatel je onlinePetula306
Kecalka 418 příspěvků 19.05.19 20:16

Já bych jen zavolala té, co jsem k ní chodila a řekla, že už práci mám a šmitec.

Monchichik
Echt Kelišová 8680 příspěvků 19.05.19 20:19

Tak když to tam máš jít vysvětlit, tak bys měla jít, ne? Nebo tam aspoň zavolat.

iiiv
Extra třída :D 11416 příspěvků 19.05.19 20:30

Máš povinnost nahlásit změny, myslím do 8 dnů. Takže nepočítej, že kdyby si teď o práci přišla, že tě tam znovu vezmou.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7142 příspěvků 19.05.19 22:19

Měla jsi tam zavolat hned, jak sis práci našla, je to povinnost a též tedy slušnost, dospělí lidé s úřady komunikují, jak mají vědět, proč jsi nepřišla? :zed:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 20.05.19 08:27

No hlavně ten pracák za tebe hradí zdravotní pojištění, když nepracuješ. Takže od tebe potřebuje dostat informaci, ke kterému dni nastupuješ do nové práce, aby ten den přestal platit. Dokonce si myslím, že bys jim to tam měla podepsat. Že to nestačí nahlásit po telefonu. Proč jsi tam vůbec nešla?

Váš příspěvek
Reklama