Je možné otěhotnět tímto způsobem?

Anonymní
11.1.20 19:47

Dotaz na těhotenství

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné otěhotnět když jsem měla pohlavní styk zhruba před 2 Měsíci. Antikoncepci neberu menstruaci normálně mám a přítel měl kondom.
Testy jsou negativní.
Stalo se ale to že jsme měli pohlavní styk a prasknul nám kondom ale přítel byl skoro venku, udělal se až potom po nějaké době mimo mě myslíte ze je možné těhotenství? Prosím poraďte mi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7784
11.1.20 19:52

Menstruaci mas, testy jsou negativní, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
11.1.20 20:08

Dvojčata :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
11.1.20 20:13

Už tu píšeš snad po 3. Ms máš, testy negativní, co ještě chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6370
11.1.20 20:42
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli je možné otěhotnět když jsem měla pohlavní styk zhruba před 2 Měsíci. Antikoncepci neberu menstruaci normálně mám a přítel měl kondom.
Testy jsou negativní.
Stalo se ale to že jsme měli pohlavní styk a prasknul nám kondom ale přítel byl skoro venku, udělal se až potom po nějaké době mimo mě myslíte ze je možné těhotenství? Prosím poraďte mi :(

Ty už jsi tu psala, že? Ne, těhotná nejsi, MS máš, tt jsou negativní. Ovšem ty už dost blbneš :roll:

Příspěvek upraven 11.01.20 v 21:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.1.20 21:01

A zase :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11627
11.1.20 21:11

Navštiv psychiatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
11.1.20 21:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13648
11.1.20 22:00
@Lekninka91 píše:
Navštiv psychiatra

A otěhotní u psychiatra, když bude ležet na zádech na kanapi a psychiatr bude opodál ojíždět papír plnícím pérem… 8o 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
11.1.20 22:08
@Anonymní píše:
Testy jsou negativní.
Stalo se ale to že jsme měli pohlavní styk a prasknul nám kondom ale přítel byl skoro venku, udělal se až potom po nějaké době mimo mě myslíte ze je možné těhotenství? Prosím poraďte mi :(

Myslím, že když takhle vyšiluješ z jednoho sexu dva měsíce, tak budeš brzo bez přítele a budeš mít klid od sexu, tady to snad bude i lepší… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat