Těhotenství a samovolný potrat

6
28.10.20 09:59

Dotaz těhotenství a sám.pot

Dobrý den maminky. Mám dotaz. Byla jsem těhotná ale přišla jsem o to hned na začátku samovolny potrat. Začla jsem krvácet od 24.9 do 29.9 chtěla jsme se zeptat jestli se to bere jako kdybych měla normální menses a následující měsíc bych měla taky dostat menses nějak v tom datu. Doktor říkal že by se měla dostavit menstruace do konce 10.měsíce, ale stále ještě nemám. Pokud se sám. pot bere jako menstruace tak teď mám jakoby 3dny spozdeni. Je možné že můžu být těhotná hned následující měsíc po sám. pot? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14195
28.10.20 10:10

@Didi100 ne, samovolny potrat bych nebrala jako ms. Pokud si myslíš že bys mohla byt těhotná, si udělej test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
28.10.20 10:16

Samozřejmě, že je možné, že můžeš být těhotná, pokud proběhl po potratu nějaký ten nechráněný styk, ale stejně tak není nic neobvyklého, že se popotratová menstruce více, či mírně opozdí (protože se opozdí už první ovulace, pokud proběhne), jednoduše bych spíš neočekávala, že menstruace dorazí úplně přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.10.20 11:11

@eryby Dobře děkuju moc. Ještě počkám teda do toho konce měsíce jak doktor říkal. Jinak říkal že kdyby se nedostavila do konce měsíce tak si mám zavolat. Ale nechci tam jít na vyvolání menses, když se může stát že těhotná můžu být jak píšete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
28.10.20 11:42
@Didi100 píše:
@eryby Dobře děkuju moc. Ještě počkám teda do toho konce měsíce jak doktor říkal. Jinak říkal že kdyby se nedostavila do konce měsíce tak si mám zavolat. Ale nechci tam jít na vyvolání menses, když se může stát že těhotná můžu být jak píšete.
Řídila bych se tím, co ti říkal doktor…pokud to do konce měsíce nedostaneš, tak mu zavolej. I když bys byla těhotná, tak vyvolávačka neublíží…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama