Kdy udělat těhotenský test?

Anonymní
29.3.20 19:20

Dotazy, těhotenský test

Zdravím, chtěla by jsem se zeptat kdy je možné dělat těhotenský test.? Od možného oplodnění mám 11 dní..
Objevil se mi bílý výtok a bolest v podbřišku. Mám i zvýšenu teplotu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14508
29.3.20 19:27

Až ti vynechá menzes. Do té doby nemá žádnou vypovídací hodnotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14052
29.3.20 19:36
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla by jsem se zeptat kdy je možné dělat těhotenský test.? Od možného oplodnění mám 11 dní..

11 dní od oplození na ten s citlivostí 10 jednotek stačí, ale pozor, sex mohl být o několik dní dřív. Můžeš to třeba zítra zkusit, ty papírkové nejsou tak drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
29.3.20 19:39

Zalezi, jake testy si mas moznost koupit. Ja mela first response a ten ma citlivost 6 jednotek. Clearblue je myslim 25 a dalsi testy podobne. First response mne vysel pozitivni 4 dny pred ocekavanou MS. Pak uz to jen sililo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
29.3.20 19:44

Ahoj, já měla 11 dní po ovulaci už normálně viditelnou druhou čárku papírovým testem s citlivostí 10. No nejlepší je počkat až na meškání ms, ale taky jsem to nevydržela, neboť jsem měla už tušení. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
29.3.20 19:57

Prostě bych počkala na termín MS, pokud nedorazí vydržela ks týden spozdeni a testovala… Na gyndu šla při druhém těhotenstci cca 7-8t aby už bylo jasné zda je či není :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
29.3.20 20:01
@Anonymní píše:

No ono záleží, kdy byla ta ovulace. Pokud to bylo opravdu před 11 dny, tak by to na testu s citlivostí 10 už bylo znát. Ale nejlepší by bylo počkat do očekávaného dne menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.20 20:03

@Jessica4 ovulaci jsem měla v den možného oplodnění :) a v úterý, středu to mám dostat no jsem moc netrpeliva, zítra zkusim

• Nahlásit
  • Citovat
201
29.3.20 20:44

Já měla ducha na testu už 9DPO ;) tak že proč ne, zkus to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
29.3.20 21:41

Až vynechá ms, popř min. 14dní po ovulaci. Dříve budeš lovit potenciální duchy. Osobně jsem měla první náznak, ducha 13dpo (měla jsem odjíždět do zahraničí a tak jsem testovala, věděla jsem, že budu mít od začátku rizikové těhu), opravdu // jsem měla cca 17-18dpo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
30.3.20 12:33

Počkej do termínu menstruace. A když po týdnu nic, tak si udělej ráno test.
Není kam spěchat, stejně vyhodíš prachy za test a pak tu budeš psát, že máš ducha, jestli si těhotná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama