Zavedla jsem si sperma do pochvy rukou

Anonymní
28.3.20 19:58

Semeno zavedeno prstem do pochvy

Holky! Jsem hodně naivní, když jsem si pokoušela zavést semeno do pochvy prstem a doufám, že budu v tom? Jo není teď ideální doba..ale jsem po zamlklem a už to déle nevydržím. Přítel dítě chce a moc.. jen se dokáže rozhoupat..furt říká že teď je špatná doba.. ale to bude vždycky nějaká výmluva.. myslíte, že z kapičky můžu doufat? Opravdu jsem zavedla minimum a ani nevím jestli dost hluboko.. mám plodné dny.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5418
28.3.20 20:03

Ted bych fakt osud nepokousela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 20:03

Samozrejme, ze otehotnet muzes, ale uprimne? tohle je pekna svinarna! jak tohle muzes udelat, kdyz chlap miminko momentalne nechce? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1198
28.3.20 20:05

A jinak jsi normální jo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
28.3.20 20:08

Divný přístup k partnerovi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18904
28.3.20 20:09

Tak ty jsi asi trošku mimo nikdo netuší co covid udělá dítěti v těhotenství a ty si takhle riskneš no já ti nevím, ale mozek jsi asi nepoužila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472

Přítel má pravdu. Taky jsme plánovali mimčo, ale vzhledem k situaci jsme se rozhodli snažení odložit, vždyť nevíš kdy to skončí…jak to všechno bude.
Přítele mi je líto, pěkná sviňárna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24987
@Anonymní píše:
Holky! Jsem hodně naivní, když jsem si pokoušela zavést semeno do pochvy prstem a doufám, že budu v tom? Jo není teď ideální doba..ale jsem po zamlklem a už to déle nevydržím. Přítel dítě chce a moc.. jen se dokáže rozhoupat..furt říká že teď je špatná doba.. ale to bude vždycky nějaká výmluva.. myslíte, že z kapičky můžu doufat? Opravdu jsem zavedla minimum a ani nevím jestli dost hluboko.. mám plodné dny.. :nevim:

Tak ti přeju, aby se na tebe ne.vyprd.nul, až zjistí, jakou metodou bylo počato dítě… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 20:12

Ano, zachovala jsem se špatně.. není to fér.. ale to nebyl fér ani potrat.. prosím přestante me soudit a zkuste mi odpovědět.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 20:13
@Anonymní píše:
Holky! Jsem hodně naivní, když jsem si pokoušela zavést semeno do pochvy prstem a doufám, že budu v tom? Jo není teď ideální doba..ale jsem po zamlklem a už to déle nevydržím. Přítel dítě chce a moc.. jen se dokáže rozhoupat..furt říká že teď je špatná doba.. ale to bude vždycky nějaká výmluva.. myslíte, že z kapičky můžu doufat? Opravdu jsem zavedla minimum a ani nevím jestli dost hluboko.. mám plodné dny.. :nevim:

Kdyby nechtěl, vezme si ochranu. To ví snad každej puberťák. Treba se ti to povede a on pak bude rád. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
1809
28.3.20 20:14

Vzdyt ti vsechny odpovedely. Pekna svinarna. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6882
28.3.20 20:15

Doktori teď otěhotnění vůbec nedoporučuji z důvodu coronaviru. Nikdo neví, co to s embryem udělá. A ta svinarna co provádís svému partnerovi když si tajně strkas sperma do frndy-bez komentáře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1534
28.3.20 20:16

Prej vždycky nějaká výmluva :-D já myslím, že pandemie, která tu ještě nikdy nebyla, dostala celej svět na kolena a přijde obrovská ekonomická krize, tak to podle mě není „vždycky“ nějaká výmluva, navíc když nikdo neví, jestli by to nepoškodilo plod v prvním trimestru…ty fakt nejseš normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 20:16

Vim, ze chce.. neopustí me.. a taky si není vždy jist že ho stačil vytáhnout.. jen by počkal jen kvůli tomu koronaviru..pokud bych byla v tom okamžitě zůstávám doma.. pokud bych to zavedla jen dejme tomu do pul cesty k čípku je možné že by si cestu nasly?

• Nahlásit
  • Citovat
1215
28.3.20 20:17

Teda fuj, styď se 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie