Dovolená, kdy ji vybrat a mám na ni nárok?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
mikitaa píše:
no a co si tu dovolenou nechat az po RD? to jde taky ne? kdyz mas strach aby te nepropustili…
To by šlo, ale dovolená by se krátila.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já se tam stejně nechci po rodičáku vracet,jak jsem psala vztahy nic moc,jen se bojím být nezaměstnaná,přeci jen nevím,jak se podaří druhé těhotenství nebo jak budu hledat novou práci.Už mám z toho hlavu jak pátrací balón,těmhle věcem vůbec nerozumím a nejradši bych jim to nechala.
Moc vám všem děkuju za pomoc ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
IvčaL píše:
Já se tam stejně nechci po rodičáku vracet,jak jsem psala vztahy nic moc,jen se bojím být nezaměstnaná,přeci jen nevím,jak se podaří druhé těhotenství nebo jak budu hledat novou práci.Už mám z toho hlavu jak pátrací balón,těmhle věcem vůbec nerozumím a nejradši bych jim to nechala.
Moc vám všem děkuju za pomoc
Tak pokud se tam nechceš vracet, tak bych si jen spočítala, že se výpovědní doba za čerpání dovolené nestihne a normálně si ji vybrala ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Díky,asi do toho půjdu,naštěstí mám ještě celou mateřskou na rozmyšlenou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky, oživuji.. 22.11.2017 mám nastoupit na mateřskou, smlouva se zaměstnavatelem mi vyprší k poslednímu listopadu. Od prosince jsem tím pádem nezaměstnaná, mám se někde hlásit když budu na mateřské? A taky mi zbývá ještě pár dní dovolené, kterou nemám vyčerpanou, mám na ni nárok po zkončení mateřské před nástupem na rodičák?? Momentálně jsem na nemocenské od června, nabíhá mi dovolená i přes nemocenskou? Děkuji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@LLenule111 Hlásit na zdravotní pojištovně, že bereš PPM. A dovolenou ti proplatí ke konci pracovního poměru. A nepíšeš od kdy v červnu si na nemocenské, ale asi se ti díky ní bude dovolená o nějaký den krátit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 Od 1.6 jsem na nemocenské, ještě než jsem šla marodit, měla jsem 5 dní dovolené.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@LLenule111 Tak to tipuju, že přijdeš o cca 1,5 - 2 dny, ale nevím, zda už při těch 5 bylo počítáno, že ti končí pracovní poměr ke konci listopadu… takže pokud ne, tak tam to bude o dalších 1,5-2
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 5 dni jsem měla ještě než jsem odešla marodit, takže dovolená během nemocenské se nenačítá ale naopak odečítá? A když mi končí smlouva tak mi ji proplatí jo?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit