Dovolená s novým přítelem a dcerou

22.3.17 11:14

Dovolena s novým přítelem a dcerou

Ahoj, chci se Vás zeptat na Váš názor.
Plánujeme v létě dovolenou s přítelem se kterým budu rok a s mojí dcerou. Oba vyděláváme stejně a zatím jsme vždycky všechny výlety platili na půl. Myslíte že je správne abychom platili půl a půl nebo on svojí útratu a já svojí a dcerky útratu? Když jsem mu řekla že budeme platit všechno napůl tak se moc netvářil. Jaký je Váš názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14060
22.3.17 11:17

Tak já třeba platím sobě a svým dětem a partnerka jen sobě. Platbu napůl jsem teda nezkoušel, nepřijde mi fér, aby ona doplácela na cizí děti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2509
22.3.17 11:17

Že bych zaplatila automaticky za sebe a svoje děcko, pokud by to vyloženě nechtěl táhnout na půl on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21845
22.3.17 11:19

No my obvykle začínáme s tím že on sebe a já sebe a děti a nakonec stejně je to půl napůl, protože on platí i za moje děti nebo za mě. Už to v podstatě neřešíme. Ale dovolenou jsme ještě neměli, takže to nevím. To bych spíš počítala že zaplatí každý svoje ( a vím že víc by on financoval věci na místě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14060
22.3.17 11:24

Jo a jste spolu velmi krátce, to je opravdu divné, aby platil i za tvou dceru. Po několika letech s tím chlapi už nemají problém, ale po necelém roce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4167
22.3.17 11:27

On ať platí za sebe a ty taky za sebe a za dceru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21845
22.3.17 11:28

Taky záleží co všechno napůl a kolik financí dovolená spolkne. Mít na dovce malé dítě je docela žrout peněz.
O nějaké větší částce bychom se určitě taky museli domluvit, zatím řešíme spíše výlety a to se vždycky nějak podělíme, každý zaplatí něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5619
22.3.17 11:28

Budeme to mít stejně, já platím za sebe a syna zcela automaticky… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
22.3.17 11:32

Také ono záleží kam ta dovolená je. Tedy spíš na tom, co ve skutečnosti znamená to „na půl“. Jestli řešíte stovky nebo tisíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
22.3.17 11:34
@zoidberg píše:
Jo a jste spolu velmi krátce, to je opravdu divné, aby platil i za tvou dceru. Po několika letech s tím chlapi už nemají problém, ale po necelém roce?

Umíš si představit, že by ten vztah byl „několikaletý“, kdyby s tím měl problém i v budoucnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.17 11:35

Řešíme dovolenou za 80.000 kč. On na mě jinak hrozně tlačí že už jsme rodina..že chce založit rodinu… Že se chce nastěhovat apod. Já jsem opatrnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14060
22.3.17 11:37
@opulus píše:
Umíš si představit, že by ten vztah byl „několikaletý“, kdyby s tím měl problém i v budoucnu?

No beru to podle sebe, mám několikaletý vztah a automaticky platím za své děti a na vztah to z mé strany nemá vliv. Tak snad se najde i podobně založená žena :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56928
22.3.17 11:39
@janinecka4 píše:
Ahoj, chci se Vás zeptat na Váš názor.
Plánujeme v létě dovolenou s přítelem se kterým budu rok a s mojí dcerou. Oba vyděláváme stejně a zatím jsme vždycky všechny výlety platili na půl. Myslíte že je správne abychom platili půl a půl nebo on svojí útratu a já svojí a dcerky útratu? Když jsem mu řekla že budeme platit všechno napůl tak se moc netvářil. Jaký je Váš názor?

to ho chápu, taky bych se netvářila. Z jakého titulu by měl platit polovinu za tvou dceru? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14060
22.3.17 11:40
@janinecka4 píše: Řešíme dovolenou za 80.000 kč. On na mě jinak hrozně tlačí že už jsme rodina..že chce založit rodinu… Že se chce nastěhovat apod. Já jsem opatrnější.

To jako vyjádření, že chce být s tvámi rodina automaticky znamená, že bude živit i tvou dceru? V tomto případě se bude jednat tak o 10-20 tisíc, to by sis fakt nechala zaplatit po necelém roce chození když spolu ani nebydlíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
22.3.17 11:41
@kve-tinka píše:
Budeme to mít stejně, já platím za sebe a syna zcela automaticky… :think:

no vidím to podobně teda kdybych byla v té situaci

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...