Letní tábor pro děti s angličtinou

1158
22.3.17 07:39

letní tábor pro děti s angličtinou

Ahoj holky,
prosím o zkušenost. Napadlo mě poslat dceru na letní tábor s angličtinou (ona chce a nejspíš by jela s kamarádkou, je jí 12).

Zatím jsem našla tento: http://www.syka.cz/ Máte s ním zkušenost, bylo tam vaše dítě?

Nebo na nějakém jiném? Bylo dítě spokojené, chtělo jet znova?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17160
22.3.17 07:57

Moje dite bylo loni, spokojene, letos jede zas. Loni bylo s kamaradkami ze zakladky, nekolik novyh kamaradek z gymplu tam jezdi taky. Je ji 12.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
22.3.17 08:02

@mroe tvoje dcera byla na tom táboře z odkazu? Tak to je super, děkuju za příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17160
22.3.17 08:04
@lenk píše:
@mroe tvoje dcera byla na tom táboře z odkazu? Tak to je super, děkuju za příspěvek.

Ano, na tom desetidennim. Ja myslim, ze jsou to docela zname tabory… holky byly na pokoji s nekym z Brna… Jeji kamaradky pojedou letos uz potreti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
22.3.17 08:06

Já poslala loni poprvé syna v 5ti letech a líbilo se mu tam tak, že jsem musela ještě připlatit další turnus 8) Letos jsem mu zabookovala rovnou dva termíny po sobě a už teď se hrozně těší. Byl to ale jiný tábor, než uvádíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17160
22.3.17 08:09

Tenhle tabor ale neni pro deti takhle male. Moje dite bylo v jedenacti letech rozhodne jedno z tech nejmladsich. Jezdi tam hodne deti starsi( podle toho, co jsem videla u busu) a jezdi tam i deti bilingvni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
22.3.17 08:11

@Koty Tak to je bezva, a který tábor to byl?

jinak já myslela, že english kempy jsou trochu zaměřené na křesťanství, ale to jsem zatím nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
22.3.17 08:22

@lenk ENGLISH SUMMER WITH TEDDIES, letos se zaměřili na malé dětičky, tak zkouším poslat i 3letou. No uvidím, jestli si pro ni nebudu muset přijet ;)
O křesťanském zaměření ve spojitosti s kempy slyším poprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14911
22.3.17 08:55

@Koty Chtěla jsem se zeptat, zda tvoje děti se před daným táborem s angličtinou setkaly či ne. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
22.3.17 12:23
@elen-ka píše:
@Koty Chtěla jsem se zeptat, zda tvoje děti se před daným táborem s angličtinou setkaly či ne. Díky.

Starší chodí do angličtiny dva roky, mladší ne, ale doma na ně už od malička hodně mluvíme anglicky, zpíváme, počítáme, tak bych řekla, že znalosti obou jsou téměř srovnatelné. Starší má tedy větší slovní zásobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14911
22.3.17 17:48
@Koty píše:
Starší chodí do angličtiny dva roky, mladší ne, ale doma na ně už od malička hodně mluvíme anglicky, zpíváme, počítáme, tak bych řekla, že znalosti obou jsou téměř srovnatelné. Starší má tedy větší slovní zásobu.

Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
12.2.18 21:03

Obnovuji diskusi. Prosím máte zkušenosti s tábory syka? Jsou to tábory s angličtinou. Zajímalo by mě zda máte zkušenost s táborem Eurocamp a English 4 you. Který je lepší pro dítě, které chce mluvit anglicky, ale nechce klasickou výuku jen celodenní konverzaci s kamarády?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama