Dovolená v Egyptě 2016

14
13.3.16 10:20

Dovolená v Egyptě 2016

Ahoj všichni. :mavam:
Holky myslíte, že je hodně velká blbost letět teď na dovolenou do Egypta? Mám to tam hrozně ráda, moře, slunce, všechno až pod nosem…
Ty ceny jsou tak nízko, že je až škoda toho nevyužít, ale mam z toho docela obavy.
Ty teroristi…do toho komáři s virem Zika… :oops:
Všichni říkaj, že když se člověku něco má stát, tak se to stane i u nás, ale přece jen, proč tomu chodit naproti…
Letěly byste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4877
13.3.16 10:27

Sami určitě ano, ale s dítkem určo ne :-)

Příspěvek upraven 13.03.16 v 12:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
13.3.16 10:29

Já osobně bych nejela ani sama ani a dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
13.3.16 10:32

Nejela, ani sama a s dítětem už vůbec ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886
13.3.16 10:43

Letos bych do Egypta ani do Tunisu určitě neletěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3318
13.3.16 10:46

Fakt bych nejela, ani zadarmo. Ty ušetřené peníze tě mohou přijít velmi draze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31923
13.3.16 10:47

Jasně, určitě jeď a i s dítětem. Všechno až pod nosem, včetně faraonské srač. y a animátorů IS či jiných radikálů, kteří si už dlouho nezastříleli. Hlavně, že bude plné panděro a bude to levné, o to tu jde především, no ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
13.3.16 10:50

Ja bych jel uplne v poho, klidne i s ditetem. Byl jsem tam mnohokrat a krome faraona, kdyz jsme tam byli poprve nebyl nikdy zadny problem. Vsichni maji kecu plno, ale jsou to vetsinou ti, kteri sedi doma na zadeli. Podelat se muze neco vsude. To bys potom nemohla ani do Tuniska, Turecka, Recka atd. Ve finale si to nicmene kazdy musi rozhodnout sam.

• Citovat
  • Upravit
44811
13.3.16 11:10

Já bych nejela, sama ani s dítětem. Ale to ani předtím, tyhle země mě vůbec nelákají. Ale znám pár lidí, co letí i letos a nebojí se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31923
13.3.16 11:15

Klidně do Tunisu - střelba v Súse a na Džerbě
klidně do Egypta - střelba na turisty v Gize v zemi vyhlášen mimořádný stav.Za hotel už stejně nemůžete z bezpečnostního hlediska, takže poznání tzv. exotiky nula, zbývá tedy to jak se nacpat v rámci AI. A na hotelových plážích chodí ozbrojená ochranka, která toho v minulosti stejně nic neuhlídala. Úžasný výhled na samopaly, realita krvavých bojů na ulicích nikoli daleko.No, hlavně je to teď levné, na to Češi slyší.
Mám-li vztáhnout na sebe směšnou poznámku o někom, kdo jen sýčkuje a nikde nebyl, pak Tě mohu ujistit, že mám sježděnou polovinu zeměkoule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
13.3.16 11:17

@kolik Naprostý souhlas! My jezdíme každý rok v říjnu! A i letos s tím normálně počítám!… Nemá cenu se tady někoho ptát, každý si to musí zvážit sám! Já zkrátka věřím, že tam kam my jezdíme, je minimální možnost, že se něco stane- asi jako všude jinde ve světě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
13.3.16 11:25
@Burj Chalifa píše:
Klidně do Tunisu - střelba v Súse a na Džerbě
klidně do Egypta - střelba na turisty v Gize v zemi vyhlášen mimořádný stav.Za hotel už stejně nemůžete z bezpečnostního hlediska, takže poznání tzv. exotiky nula, zbývá tedy to jak se nacpat v rámci AI. A na hotelových plážích chodí ozbrojená ochranka, která toho v minulosti stejně nic neuhlídala. Úžasný výhled na samopaly, realita krvavých bojů na ulicích nikoli daleko.No, hlavně je to teď levné, na to Češi slyší.
Mám-li vztáhnout na sebe směšnou poznámku o někom, kdo jen sýčkuje a nikde nebyl, pak Tě mohu ujistit, že mám sježděnou polovinu zeměkoule.

Naprostý souhlas. K tomu není co dodat.

@kolik píše:
Ja bych jel uplne v poho, klidne i s ditetem. Byl jsem tam mnohokrat a krome faraona, kdyz jsme tam byli poprve nebyl nikdy zadny problem. Vsichni maji kecu plno, ale jsou to vetsinou ti, kteri sedi doma na zadeli. Podelat se muze neco vsude. To bys potom nemohla ani do Tuniska, Turecka, Recka atd. Ve finale si to nicmene kazdy musi rozhodnout sam.

No, nevím. Do Turecka ani Tuniska bych v současné době nejela, ani kdyby mi to dávali zadara i s kapesným. A Řecko pro mne nepřipadá naprosto v úvahu, s ohledem na skutečnost, jak roze.rali celou Evropu. Třeba jim to dojde, až se na plážích mezi vestami a vyfouknutými čluny bude povalovat jen pár Čechů, kteří by byli schopni kvůli pár ušetřeným kačkám prodat i vlastní matku.

Takže - my letos Chorvatsko. Upřímně doufám, že Maďarsko, Slovinsko i Chorvatsko si umí ohlídat své hranice a klidně kvůli tomu počkám pár hodin v koloně na hranicích. No problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12150
13.3.16 11:39

Ne cestujeme stale a Egyptu, Turecku a Tunisu bych se vyhnula velkym obloukem. Ani zadarmo :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
13.3.16 12:17

Ale jo, bez dětí asi i jo. a s dětma ne kvůli teroristům, ale kvůli faraonově pomstě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13864
13.3.16 13:14

Jezdíme k moři každý rok, několik posledních do Turecka. Do Egypta, celkově Afriky a ani do Turecka, bych letos nejela ani náhodou… Nechcete si připlatit a letět do nějaké bezpečnější destinace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama