Reklama

DPP a potvrzení od lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 23:06
DPP a potvrzení od lékaře?

Hezký večer,
začala jsem pracovat na DPP. Dnes mě přepadla střevní chřipka. Celý den ležim. Do práce jsem psala, že mi není dobře. Mám nárok na 1 sick day, takže vše ok. Zajímá mě, když mi bude zle i ve čtvrtek, jestli musím k lékaři, nebo to můžu doležet doma?
Do práce dojíždím půl hodiny vlakem, neumim si moc představit, kdyby se mi udělalo blbě v práci nebo ve vlaku, jak bych jela zas zpátky domů. Ve smlouvě nemám o nemoci ani slovo, kro 1 sick day, který zítra vyčerpám.
Díky za reakce.

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12296 příspěvků 09.05.18 06:08

Asi je to o dohodě. Dcera jen zavolala a zrušila směnu. Jenomže se to začalo dít často, tak teď po nich prý chtějí papír od lékaře. Ale jestli to po nich skutečně vymáhají nevím, občas se jen slovně vyhrožuje a pak opatření nenastanou. Dcera to dlouho nepotřebovala.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 10:17

Určitě to je o dohodě :), jsme jen lidi

PupuP
Kecalka 488 příspěvků 09.05.18 10:53

No, záleží na dohodě, ale já to mám tak, že když jsem nemocná, tak žádný papír nosit nemusím, ale zároveň za ten den nedostanu žádnou výplatu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama