DPP a potvrzení od lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 23:06
DPP a potvrzení od lékaře?

Hezký večer,
začala jsem pracovat na DPP. Dnes mě přepadla střevní chřipka. Celý den ležim. Do práce jsem psala, že mi není dobře. Mám nárok na 1 sick day, takže vše ok. Zajímá mě, když mi bude zle i ve čtvrtek, jestli musím k lékaři, nebo to můžu doležet doma?
Do práce dojíždím půl hodiny vlakem, neumim si moc představit, kdyby se mi udělalo blbě v práci nebo ve vlaku, jak bych jela zas zpátky domů. Ve smlouvě nemám o nemoci ani slovo, kro 1 sick day, který zítra vyčerpám.
Díky za reakce.

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11521 příspěvků 09.05.18 06:08

Asi je to o dohodě. Dcera jen zavolala a zrušila směnu. Jenomže se to začalo dít často, tak teď po nich prý chtějí papír od lékaře. Ale jestli to po nich skutečně vymáhají nevím, občas se jen slovně vyhrožuje a pak opatření nenastanou. Dcera to dlouho nepotřebovala.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 10:17

Určitě to je o dohodě :), jsme jen lidi

PupuP
Kecalka 392 příspěvků 09.05.18 10:53

No, záleží na dohodě, ale já to mám tak, že když jsem nemocná, tak žádný papír nosit nemusím, ale zároveň za ten den nedostanu žádnou výplatu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pro a proti: jedináčků přibývá. Je lepší mít jedno, nebo víc dětí?

Svět se mění a zavedený standard „rodina rovná se máma, táta a dvě děti“ už... číst dále >

Reklama