Dřívější ejakulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 23:14
Dřívější ejakulace

Ahoj, předem vím, že mě tu někdo ´zfackuje’ ale třeba i poradí, nemám žádnou kamarádku se kterou bych to mohla řešit, tak snad tady. S manželem jsme měli styk, kdy byl poměrně rychle hotov :zed: chtěl abych ho douspokojila pusou, prášky z osobních důvodů neberu, máme přerušovaný sex, vím že to není bezpečné ale o to teď nejde. Jde mi o následující- když jsem ho vzala do pusy, cítila jsem ejakulát ale vyvrcholení jako takové přišlo chvíi poté, ale bylo toho daleko méně než ‘obvykle’. Je možné, že ‘to vylezlo’ dříve než při vyvrcholení? Zeptala bych se jej, u nás doma je tohle téma z nějakých důvodů tabu, nechci dráždit. Omlouvám se za vyjadřování, snad tím nikoho nepohorším :roll:

Reakce:
Barissima
Závislačka 3365 příspěvků 13.08.19 23:36

Možné to rozhodně je. Předčasná ejakulace není zas tak neobvyklá :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 23:42

@Barissima nejsem si tím 100% jistá, ale vím že mi a ‘Chuť’ byla zvláštní a říkala jsem si, že jsem to ještě nezažila. Děkuji za odpověď! :kytka:

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 13.08.19 23:58

Já bych tipnul spíš na preejakulát. :think: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 07:59
@M_Vladim píše:
Já bych tipnul spíš na preejakulát. :think: :mavam:

Preejakulát jsou jen kapičky lasky ne? :lol: To mě přišlo jiné :lol: 8o

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 14.08.19 08:58
@Anonymní píše:
Preejakulát jsou jen kapičky lasky ne? :lol: To mě přišlo jiné :lol: 8o

Může být až v řádu jednoho - dvou mililitrů. Ale to byl jen tip. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 09:05
@M_Vladim píše:
Může být až v řádu jednoho - dvou mililitrů. Ale to byl jen tip. :nevim:

To vím :palec: spíš mě zajímalo, jestli ten ejakulát mohl přijít dříve než vyvrcholení, bylo toho méně než jsem zvyklá a také né tolik intenzivní. :roll: já vím, tuhle debatu mám vést s manželem, ale co se dá dělat.

Barissima
Závislačka 3365 příspěvků 14.08.19 09:29

No, nevím, jestli se tohle nazývá preejakulát, nebo předčasná ejakulace (pokud je v tom rozdíl), ale prostě může dojít k ejakulaci ještě před vyvrcholením. Muž to ani nemusí cítit - stalo se nám to párkrát, když se partner snažil oddálit vrchol. Kapičky lásky jsou něco jiného, ty se objevujou už při vzrušení. Jestli se to správně jmenuje preejakulát, to nevím, je to možné :nevim: Ale vypadá to stejně jak normální, jen přijde prostě ještě před vrcholem (a pak při vrcholu znova).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 09:56
@Barissima píše:
No, nevím, jestli se tohle nazývá preejakulát, nebo předčasná ejakulace (pokud je v tom rozdíl), ale prostě může dojít k ejakulaci ještě před vyvrcholením. Muž to ani nemusí cítit - stalo se nám to párkrát, když se partner snažil oddálit vrchol. Kapičky lásky jsou něco jiného, ty se objevujou už při vzrušení. Jestli se to správně jmenuje preejakulát, to nevím, je to možné :nevim: Ale vypadá to stejně jak normální, jen přijde prostě ještě před vrcholem (a pak při vrcholu znova).

To jsem chtěla vědět! Máme už dvě děti, ale větší. Chtěla bych třetí, manžel asi taky ale bojí se jestli to zvládne, je mu už 46, spali jsme spolu 2dny před začátkem ovu. Tak uvidíme… :kytka:

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 14.08.19 14:05

Pravý preejakulát je čirý (kapičky lásky), velmi viskózní (nit až na zem :D ). Pokud je tam příměs ejakulátu, tedy semenných žláz, nebo prostaty, je barva bělavá, opaleskující. Gelové hrudky jsou ze semenných váčků, „zákal“ z prostaty. :mavam:

Příspěvek upraven 14.08.19 v 14:26

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 14:24

@M_Vladim žádný hrudky nebyly :D :D :D

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 14.08.19 14:29
@Anonymní píše:
@M_Vladim žádný hrudky nebyly :D :D :D

Gelové hrudky jsou normálně v ejakulátu viditelné, takže máte kousek odpovědi. Druhý kousek: právě gelový obsal semenných váčků pravou ejakulaci spouští. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 14:35

@M_Vladim nikdy jsem se nezaměřovala na konzistenci, tudíž nemůžu popsat, pokud je to až tak viditelné, jsem asi slepá a necitlivá, páč fakt nevím :lol:

M_Vladim
Echt Kelišová 9596 příspěvků 14.08.19 17:27

Je to viditelné:

http://4.bp.blogspot.com/…tri_dish.jpg
preejakulát:

Petruška11
Kecalka 177 příspěvků 15.08.19 23:29

Pokud nemůžeš prašky tak zajdi do lekarny a kup si čipky proti těhu kdyby nahodou ničí spermie.

Váš příspěvek
Reklama