Svadba - moc brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:19
Svadba moc brzy?

Dobry den jsem okolo 6 mesicu po rozchode, s ex jsme spolu byli 6 let mam snim dve male deti a nasla jsem si noveho partnera. Jen uz to ze mam nekoho jineho mi pride trosku moc na rychlo, no a ten muj novej pritel je docela dost poboznej a ceka na prvni sex po svadbe.. pozname se jen par tydnu a on uz mluvi o svadbe.pro me to je strasne na rychlo on to vi ale stim sexem moc dlouho nevydrzime, aspon ja teda ne :lol: nebydlime spolu jeste nic ale on premejsli uz o budoucnosti a me to pride strasne na rychlo. Tak bych se chtela zeptat jestli tu je nekdo kdo se zenil/vdaval rychle po seznameni a jak to dopadlo? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 13.08.19 20:22

Kvuli dobrymu suku je treba lecoc obetovat :mrgreen:

axelina
Závislačka 2810 příspěvků 13.08.19 20:22
@Anonymní píše:
Dobry den jsem okolo 6 mesicu po rozchode, s ex jsme spolu byli 6 let mam snim dve male deti a nasla jsem si noveho partnera. Jen uz to ze mam nekoho jineho mi pride trosku moc na rychlo, no a ten muj novej pritel je docela dost poboznej a ceka na prvni sex po svadbe.. pozname se jen par tydnu a on uz mluvi o svadbe.pro me to je strasne na rychlo on to vi ale stim sexem moc dlouho nevydrzime, aspon ja teda ne :lol: nebydlime spolu jeste nic ale on premejsli uz o budoucnosti a me to pride strasne na rychlo. Tak bych se chtela zeptat jestli tu je nekdo kdo se zenil/vdaval rychle po seznameni a jak to dopadlo? :think:

udelejte svatbu jen vy dva a svedkove at to nestojí moc penez, udelejte smlouvu. A pak je to celkem jedno, bud to bude ok, nebo se po prvnim sexu zas rozvedeš 8o :mrgreen: :mavam:

jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 13.08.19 20:23

Kurnik co kdyz ten suk po svatbe nebude dobrej 8o

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 13.08.19 20:23

@jahuhudka jenže co když dobrej nebude. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:24

@jahuhudka vsak jo ale pride mi to na hlavu :lol: tak rychle se vdavat nepride mi ze jsem pripravena

jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 13.08.19 20:24

@axelina neda se to do 24 hod anulovat? Ze by ho prubla a popr. by si treba dalsi den vzala svedka :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:24

@axelina taky jedna z variant :lol: :lol:

Uživatel je onlineivculka
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 13.08.19 20:25

Ty máš dvě děti a budeš čekat na první sex po svatbě s novým partnerem…proboha 8o On je panic??

truelly
Závislačka 3460 příspěvků 13.08.19 20:25

Mi přijde na hlavu, že tak moc věřící chlap by nechtěl pannu, ale ženu se dvěma dětmi 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:26

@ivculka ja ne on je panic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:27

@truelly no nejak mu to nevadi :lol: :lol:

nikive
Povídálka 23 příspěvků 13.08.19 20:27
@HandulkaK píše:
@jahuhudka jenže co když dobrej nebude. :mrgreen:

Myslíte, že pobožný bude mít svatbu jen se dvěma svědkama? Ten pozve všechny příbuzné, protože má jiné morální hodnoty, svatba bude v kostele. Takže se určitě pak nebude jen kvůli nefungujícímu sexu rozvádět. Být zakladatelkou tak si to vše pořádně rozmyslím. Pokud věří v Boha, chce sex po svatbě, bude nutně často navštěvovat bohoslužby, bude mít o životě určité představy, které budou v souladu s jeho vírou. To vše by si zakladatelka měla uvědomit.

jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 13.08.19 20:29
@Anonymní píše:
Dobry den jsem okolo 6 mesicu po rozchode, s ex jsme spolu byli 6 let mam snim dve male deti a nasla jsem si noveho partnera. Jen uz to ze mam nekoho jineho mi pride trosku moc na rychlo, no a ten muj novej pritel je docela dost poboznej a ceka na prvni sex po svadbe.. pozname se jen par tydnu a on uz mluvi o svadbe.pro me to je strasne na rychlo on to vi ale stim sexem moc dlouho nevydrzime, aspon ja teda ne :lol: nebydlime spolu jeste nic ale on premejsli uz o budoucnosti a me to pride strasne na rychlo. Tak bych se chtela zeptat jestli tu je nekdo kdo se zenil/vdaval rychle po seznameni a jak to dopadlo? :think:

Ted budu trochu hnusna. Kde mas proboha mozek. Dve deti a ty jsi ochotna se vdat kvuli suku.

Uživatel je onlineivculka
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 13.08.19 20:29
@Anonymní píše:
@ivculka ja ne on je panic

No já nevím…stojí ti to za to?? Pokusila bych mu vysvetlit, že to stejně postrádá logiku když ty nejsi panna a navíc máš děti… Tohle bych neriskovala :grinning: Svést nejde? Víra nevira??

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama