Dřívější MS, příznak těhotenství?

Anonymní
23.2.21 08:34

Dřívější MS, příznak těhu?

Již delší dobu se s přítelem snažíme o nimi, menstruace mi tento měsíc však přišla o 10 dní dříve, intenzita slabší až středně silná a trvala 5 dní. Do toho se mi dělá přes den docela špatně, jsem unavená, přecitlivěla, prsa mi přijdou takový těžký, třeba když jdu ze schodů a někdy i bolí. Předevčírem se mi ráno udělalo hrozně špatně, pak jsem asi na půl hodky usla na gauči. Muzu být tehu? Měla jste to take některá tak? Dneska mám zrovna gyndu takže uvidíme… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4064
23.2.21 08:44

Na 99,9% jsem přesvědčena, ze těhotná nejsi. Ale ono je jistě lepší, zeptat se zde, zvlášť, když jdeš dneska k doktorovi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
23.2.21 09:02

Ano, tady je i MS příznak těhotenství. Potom negativní test, posunuta ovulace a dalších milion věcí.
Doktor ti to objasní, podle mě máš příznaky vsugerované

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6559
23.2.21 09:08

Menstruace jako příznak těhotenství, jako vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
23.2.21 10:27

Hele. Je rozdíl, když na intimce najdeš 4 kapky krve a když máš středně silné krvácení 5 dní.
U toho prvního bych řekla, že šlo o nidaci, ale v tvém případě bych řekla že se ti prostě zkrátil cyklus. Tečka. Může to být kvůli nemoci, lékům, stresu, vyčerpání… cokoliv. Ale těhotenství ne.
Možná - a to říkám opravdu jako fakt možná - jsi prodělala biochemické těhotenství, které skončilo dřív než se rozjelo a proto ti to trochu rozhodilo hormony. Ale spíš bych to tipla na nějakou nemoc/stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
23.2.21 14:01

@JancaS84 tady? Běžně :lol:. Maskuje se to pod pojmy „nidační krvácení, hnízdění atd“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 14:42

Ahoj, furt sem zmatena. Už jemi 4 dny špatně, bolesti hlavy, silná únava, dost často na záchod. Ještě já silná kuřačka tak najednou mi nechutnají cigarety, a udělala sem si za ten to týden 3 testy 2 raní jeden včera odpolední a vyšla jedna silná čárka a duch slabá čárka. Tak se chci zeptat co se děje, jestli se jen Straším? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
6559
23.2.21 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj, furt sem zmatena. Už jemi 4 dny špatně, bolesti hlavy, silná únava, dost často na záchod. Ještě já silná kuřačka tak najednou mi nechutnají cigarety, a udělala sem si za ten to týden 3 testy 2 raní jeden včera odpolední a vyšla jedna silná čárka a duch slabá čárka. Tak se chci zeptat co se děje, jestli se jen Straším? Děkuji

Máš fotku testu? Máš už zpoždění MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat