Druhá míza u ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 09:27
Druhá míza u ženy

Zdravím, chtěla bych se zeptat, poradit a znát i názory druhých. Příbuzná (44 let) v poslední době neřeší nic jiného než chlapy. Pořád kouká do telefonu, píše si s cizími muži, sem tam se s nějakým sejde. Ví, že to nemá budoucnost, ale stejně si s dotyčným posílá pusinky, mají sladké řečičky apod. Prostě konverzace 15letých jedinců… Má přítele, se kterým je a není, už se stokrát rozešli, to je na další dlouhé povídání. Tvrdí, že nehledá stálý vztah, že si chce jen užívat, ale takhle se nikdy nechovala. Teď je jiná, bez telefonu ani na krok, pořád kontroluje, jestli někdo nepsal, dá přednost odepisování před živou konverzací. Vím, že pokud to vyhovuje jí, tak s tím asi nic neudělám. Jen se začínám obávat, aby to nedopadlo špatně :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 26.12.17 09:36

Tak jí to asi zvedá sebevědomí, že je o ní ještě zájem :nevim: Proč by to mělo dopadnout špatně?

karkarka
Závislačka 2852 příspěvků 26.12.17 09:36

Pokud ji to tak vyhovuje, je to v poradku.tobe do toho nic není.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 26.12.17 09:37

@kopretinnka112 je to její život, její boj. Maximálně jí můžete říct, ať si dává pozor. Nic víc.

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 09:39

Mám strach, aby pak nedopadla jak ty důvěřivé ženy, co si nechaly na sebe napsat úvěry apod. :think:

karkarka
Závislačka 2852 příspěvků 26.12.17 10:27

Neboj, proste si jen uziva zivot. v duchodu bude mit na co vzpominat.

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 10:32

@karkarka Děkuji za názor. Mám z toho smíšené pocity, na jednu stranu jsem ráda, že není sama, na druhou si říkám, aby se něco nepřihodilo. Asi fakt zbytečně plaším :mrgreen: Je to takové nezvyklé, protože do teď neměla tolik chlapů jako za poslední rok, dva… :D

Anne93
Nováček 9 příspěvků 26.12.17 10:43

Moje babička právě prožívá něco podobnýho, je jí 69 :D S prvním manželem se rozvedla, druhej zemřel před dvěma lety po delší nemoci a babička si teď začala užívat…seznamky, randíčka, převážně s mladšíma o 15 a více let :D jsem ráda, že má zábavu a nesedí zahořklá v koutě, ale má neustálou potřebu sdílet dost intimní pocity se svou dcerou a vnučkou, je to zvláštní :D :roll:

Venetia
Hvězda diskuse 37554 příspěvků 26.12.17 11:30
@kopretinnka112 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, poradit a znát i názory druhých. Příbuzná (44 let) v poslední době neřeší nic jiného než chlapy. Pořád kouká do telefonu, píše si s cizími muži, sem tam se s nějakým sejde. Ví, že to nemá budoucnost, ale stejně si s dotyčným posílá pusinky, mají sladké řečičky apod. Prostě konverzace 15letých jedinců… Má přítele, se kterým je a není, už se stokrát rozešli, to je na další dlouhé povídání. Tvrdí, že nehledá stálý vztah, že si chce jen užívat, ale takhle se nikdy nechovala. Teď je jiná, bez telefonu ani na krok, pořád kontroluje, jestli někdo nepsal, dá přednost odepisování před živou konverzací. Vím, že pokud to vyhovuje jí, tak s tím asi nic neudělám. Jen se začínám obávat, aby to nedopadlo špatně :?

a spatne v cem, kdyz vztah jim neklape

Venetia
Hvězda diskuse 37554 příspěvků 26.12.17 11:31
@kopretinnka112 píše:
Mám strach, aby pak nedopadla jak ty důvěřivé ženy, co si nechaly na sebe napsat úvěry apod. :think:

je rozdil si neceho uzivat, co mi treba v zivote chybi a byt blba

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 11:38

@Venetia Vztah jim neklape, ale nerozešli se, tak je to takové divné :roll: A dost se změnilo její chování, prostě všechno se motá kolem chlapů, ostatní šlo stranou. Všeho moc škodí. Ale nakonec je to opravdu její věc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 11:38

Mám v okolí dvě takové kamarádky, které na „stará kolena“ takhle zbláznily a to jedna druhou kvůli tomu pomlouvala a pak poslala manžela k šipku a chová se stejně :) mají asi pocit, že mají co dohánět, chovají se jako puberťačky a jedna na to krute doplatila…Teď už hledá chlapa pro život a je to dost problém, každý ji chce jen na jedno…

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 11:40

Anonymni Můžu se zeptat, jak na to krutě doplatila?

Venetia
Hvězda diskuse 37554 příspěvků 26.12.17 11:40
@kopretinnka112 píše:
@Venetia Vztah jim neklape, ale nerozešli se, tak je to takové divné :roll: A dost se změnilo její chování, prostě všechno se motá kolem chlapů, ostatní šlo stranou. Všeho moc škodí. Ale nakonec je to opravdu její věc.

A co je to vsechno ostatni? Taky jsem mela obdobi, kdy jsem resila hlavne chlapy :D

kopretinnka112
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.12.17 11:42

@Venetia Např. úklid domácnosti a vlastní zdraví

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >