Druhý pokus IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:50
Druhý pokus iui

Ahoj holky, jdu si sem pro zkušenosti… Chystám se jít ke konci Května na druhy pokus IUI. Prvni pokus byl neúspěšný tak zkoušíme druhy pokus. Chci se zeptat ma nekdo zkušenosti ze druhy pokus (opakovany pokus) je lepsi pravděpodobnost ze to vyjde? Vim ze pojistovna proplácí 6 pokusu z a rok tak ted nevim jestli to mam vyčerpat a nebo zkusit IVF. Popravdě na IVF se mi nechce ze dvou důvodů, jeden finanční a druhý ze musim do celkové anestezie. Je mi pod 30 let, tak jsme si s manželem říkali ze to ivf nechame jako poslední šanci.
Duvodem proč zkiusime umělé oplodnění je ze mam alergii na sperma. Další muj dotaz zní ma nekdo taky zkušenost ze mel alergii na sperma a podařilo se mu pres IUI otěhotnět? Teď jsem ještě od Dr. Dostala prášky Metypreda, Clostilbegyt - jen nevím kdy mam ty prášky začít JIST-PORADÍTE mi? Děkuji za odpověď

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 08.05.19 22:55

Já byla dvakrát a dál jsem na to neměla nervy. Vyšlo první IVF.

hoppanka2
Kecalka 176 příspěvků 09.05.19 00:19

Kolik to stojí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 06:46
@hoppanka2 píše:
Kolik to stojí?

IVF kolem 20000Kc

hoppanka2
Kecalka 176 příspěvků 09.05.19 07:03

No paráda a IUI?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 07:07
@hoppanka2 píše:
No paráda a IUI?

Nic hradí Pojišťovena 6 pokusu za rok

suzka1
Kecalka 268 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 07:45

Spis bych nejdriv vyresila tu alergii na sperma. To je nalez z testu z reprodukcni imunologie?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 07:52
@suzka1 píše:
Spis bych nejdriv vyresila tu alergii na sperma. To je nalez z testu z reprodukcni imunologie?

Ano z imunologie i z vyšetření v Caru. A jak myslíš, že by jsi vyřešila alergii? Nevím jak se ji zbavit - DR. mi daly ty prášky, že by mě to mělo utlumit organismus.

suzka1
Kecalka 268 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 09:22

Pokud beres leky, tak super, ale pokud nemas imuno uplne v poradku, nema cenu chodit na dalsi IUI nebo IVF. Tvoje telo ty spermie proste zlikviduje, takze je minimalni sance, ze by spermie oplodnilo vajicko. Doporucuju po 6 tydnech brani leku jit na dalsi krevní testy a pokud se ti imuno upravi, tak pak jit do iui nebo ivf. Ja mela to same, podstoupila 3 iui s tim, ze imunitu jsem nemela v poradku a samozrejme neotehotnela, tak jsem pak 2 mesice brala leky a pak sla do ivf. Povedlo se napoprve a v postylce mam jednovajecna dvojcatka (dala jsem 1 embryo, ale rozdelilo se, takze mame dvojcatka :))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 09:34
@suzka1 píše:
Pokud beres leky, tak super, ale pokud nemas imuno uplne v poradku, nema cenu chodit na dalsi IUI nebo IVF. Tvoje telo ty spermie proste zlikviduje, takze je minimalni sance, ze by spermie oplodnilo vajicko. Doporucuju po 6 tydnech brani leku jit na dalsi krevní testy a pokud se ti imuno upravi, tak pak jit do iui nebo ivf. Ja mela to same, podstoupila 3 iui s tim, ze imunitu jsem nemela v poradku a samozrejme neotehotnela, tak jsem pak 2 mesice brala leky a pak sla do ivf. Povedlo se napoprve a v postylce mam jednovajecna dvojcatka (dala jsem 1 embryo, ale rozdelilo se, takze mame dvojcatka :))

no ta to mě doktorka také upozorňovala že pokud pujdeme na IVF tak je velká šance dvojčat :-) Imunologické vyšetření mám v pořádku jen tu alergii na smermíky. Léky beru od minulého týdne ( Metypreda) a dle instrukcí se mám objednat na ultrazvuk 11-13 den cyklu tak čekám na MS až dorazí, objednám se na ultrazvuk a uvidíme. K dvojčátkům gratuluji :-)

hoppanka2
Kecalka 176 příspěvků 09.05.19 17:31

Aspoň že tak :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 20:04
@Anonymní píše:
no ta to mě doktorka také upozorňovala že pokud pujdeme na IVF tak je velká šance dvojčat :-) Imunologické vyšetření mám v pořádku jen tu alergii na smermíky. Léky beru od minulého týdne ( Metypreda) a dle instrukcí se mám objednat na ultrazvuk 11-13 den cyklu tak čekám na MS až dorazí, objednám se na ultrazvuk a uvidíme. K dvojčátkům gratuluji :-)

A nevíte náhodou jak je nejlepší brát ty prášky myslím jak dlouho je brát před IUI?

Váš příspěvek
Reklama