Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Madla82 píše:
@jeřáb nevnímala jsem to tak, že to myslíš špatně…ano, vytopí mě sousedi a ty trubky, co vedou od kotelny nahoru
Obal si trubky TUBEXem a máš klid… Metr délky se dá sehnat od dvanácti korun, myslím…
Dělám ve firmě, co mimo jiné opravuje topení, a lidi si to většinou platí sami. Ale pět tisíc daš za nový radiátor.
@Jura007 družstvo i chce nechat dát trubky do sádrokartonu na náklady družstva, tak snad to stačí do začátku topné sezóny. Jinak asi opravdu půjdu do TUBEXu ![]()