Družstvo a několik let neprovedená oprava

Napsat příspěvek
Velikost písma:
18305
9.9.13 11:45
@Madla82 píše:
@jeřáb nevnímala jsem to tak, že to myslíš špatně…ano, vytopí mě sousedi a ty trubky, co vedou od kotelny nahoru :zed:

Obal si trubky TUBEXem a máš klid… Metr délky se dá sehnat od dvanácti korun, myslím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7182
9.9.13 12:37

Dělám ve firmě, co mimo jiné opravuje topení, a lidi si to většinou platí sami. Ale pět tisíc daš za nový radiátor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7008
9.9.13 15:53

@Jura007 družstvo i chce nechat dát trubky do sádrokartonu na náklady družstva, tak snad to stačí do začátku topné sezóny. Jinak asi opravdu půjdu do TUBEXu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný