Drzý syn, nevim co mam delat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:35
Drzý syn, nevim co mam delat

Ahoj holky,
Mam 6-tileteho syna a posledni dny je drzy a neposloucha.
Ja ho oslovim jmenem, ze po nem neco chci a on zarve:,.Co jeeeeeeee?!”
A nebo me vzbudí rano, skáče mi po posteli a krici :,.Mamo, mam hlad”
A ja mu rekla, ze se takhle proste chovat nebude a on mi rekl, ze prej uraženě odchází..
Kazde odpoledne spolu pouklizime byt a on se proste dneska sekl, ze uklizet nebude a ležel na gauci..(kazdy den nam to zabere 20 minut..)..
Pak jsem mu rekla, ze mu dam pres zadek. A to mi v klidu odpověděl, ze klidne at mu dam, ze mu je to fuk..
Nepište mi, ze jsem selhala.. Ale poradíte mi prosim co mam s tim jeho chováním delat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16222 příspěvků 18.07.19 18:41

Neporadím máme doma něco podobného u nás se to hodně uklidnilo tím že není ve školce a u rozmazlovací babičky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:44

Nemá u tebe autoritu, proto ti skáče po hlavě a takhle se k tobě chová. Musíš být prostě silná a nenechat, aby si na tebe dovoloval. Pokud ti drze řekne, že mu máš klidně na zadek dát, tak mu na ten zadek dej, aby viděl, že to myslíš vážně. Když mu budeš planě vyhrožovat, tak si akorát z tebe bude dělat srandu. Pak by určitě pomohlo zakazování jeho oblíbených aktivit, ať se klidně vzteká jak chce. A pokud třeba sama být autorita nemůžeš (to ovšem není o tom, že bys selhala), tak požádat někoho, koho třeba bude respektovat, aby ti pomohl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:46

A co jeho otec, jak se k tomu staví?

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 18.07.19 18:46

Selhala. Nejspíš už dávno. Říct mi dítě co jeeeeeeee, tak se otočím, v klidu mu důrazně řeknu, at´jde blíž a klidným hlasem a jednou se dozví, že ještě jednou takový ton, tak mu přiletí na papulu taková, že se mu ta papula otočí kolem dokola.
Uražený odchod neexistuje. Musel by se vrátit.
Přes zadek sji mu nedala proč, když o tom mluvíš?
Má z tebe jundu. Selhala jsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:48
@Anonymní píše:
A co jeho otec, jak se k tomu staví?

Jsme rozvedený, u otce je jednou za 14 dni

Létavice1992
Kecalka 138 příspěvků 18.07.19 18:49
@berry4 píše:
Selhala. Nejspíš už dávno. Říct mi dítě co jeeeeeeee, tak se otočím, v klidu mu důrazně řeknu, at´jde blíž a klidným hlasem a jednou se dozví, že ještě jednou takový ton, tak mu přiletí na papulu taková, že se mu ta papula otočí kolem dokola.
Má z tebe jundu. Selhala jsi.

Hele, třeba mu nechce ubližovat a není takový typ od rány. Jsou takové matky, které dítěti prostě nedají přes zadek i kdyby nevím co. Ale v tomto případě by to bylo potřeba, protože pokud ten kluk takhle bude jednat i v pubertě, tak si teprve užije.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:50
@berry4 píše:
Má z tebe jundu. Selhala jsi.

Dala jsem mu jednu vychovnou..ale stejne jen pokrcil rameny a bylo mu to jedno.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.07.19 18:51

Půjčím ti rákosku, a myslím to vážně, bez milosti bych ho seřezala a věřím že jedna lekce by stačila. Dokud je čas. Chlapec by měl mít respekt, jinak ti za pár let jednu natáhne.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.07.19 18:51
@Anonymní píše:
Dala jsem mu jednu vychovnou..ale stejne jen pokrcil rameny a bylo mu to jedno.

To je houby, to ustojí s úšklebkem :nevim:

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 18.07.19 18:53
@Anonymní píše:
Jsme rozvedený, u otce je jednou za 14 dni

Může to být jeho „vzpoura“, kvůli rozvodu. Anebo jsi měkký typ rodiče a chybí mu ten tvrdší (nekompromisní) typ od táty. Musíš být tvrdší, a nekompromisnější, no.

A teď to tu od emaminek schytám, protože děti přece rozvod vůbec neovlivňuje, ty jsou s rozvodem v pohodě, a vše je vina ex, který se mstí přes děti a ještě dává malé alimenty (nebo vůbec žádné)

Dana112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 18:55
@lilithlilith píše:
Půjčím ti rákosku, a myslím to vážně, bez milosti bych ho seřezala a věřím že jedna lekce by stačila. Dokud je čas. Chlapec by měl mít respekt, jinak ti za pár let jednu natáhne.

Ze si ted delas prdel? :think:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67820 příspěvků 18.07.19 19:04
@lilithlilith píše:

Jestli mas pocit, ze si neci respekt ziskas tim, ze ho serezes :zed:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 18.07.19 19:06

@lilithlilith A co bys dělala s dítětem, které ti už ve 3 letech řekne: „já vím, že dostanu přes zadek, ale stejně to musím udělat“. Zmátila ho do bezvědomí? Na některé děti tělesné tresty nefungujou.

Pajulka2
Stálice 53 příspěvků 18.07.19 19:17

@berry4 a když mu dáš přes pusu a stejně se to opakuje? To ho bude jen mlátit? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama