Duch na mamatestu, stalo se to někomu?

51
2.9.24 08:05

Duch na mamatestu, stalo se to někomu?

Dobrý den, stalo se někomu něco podobného (ukázala se mu druhá slabá čárka) na mamatestu?
Vidíte to tam také nebo jen šílím?

Příspěvek upraven 02.09.24 v 08:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
331
2.9.24 08:23

@0908lucc Nešílíš, testuj další den :) Pokud jsi postupoval dobře, vypadá to jako duch, ne jako rozmočený test

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
2.9.24 08:30

@LUCINKA1205 takže myslíte, že by to mohl být pozitivní test? Samozřejmě udělám pro jistotu i další..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
826
2.9.24 08:32

Udělej si pro jistotu jinej a vezmi k tomu stopky, tohle nevypadá úplně ok.. jak je tam dole ten pruh bez barviva, to se mi nějak nezdá :think:
Ale ta vrchní část vypadá slušně pozitivně :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
2.9.24 08:34

@SaveLove Ok, děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1150
2.9.24 10:18

Vypadá to, že je to vadný test nebo moc namočený. Taky bych zkusila ještě jiný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mandarinka104
2.9.24 11:23

Tak zatim to neni uplne cela slaba carka, spise to vypada jako pulka carky. Navic je to nejake rozmocene, tudiz moc nasakle. Ten test ma byt ponoreny snad 15 vterin. Opravdu jedine zkusit dalsi treba zitra. ;)

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
2.9.24 11:26

Čárka je celá, akorát pochopitelně kopíruje rozložení barviva v testu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.9.24 11:33

Stalo se mi to po KET. Možná to byl pozůstatek ovitrelle, možná embryo po zahnízdění. Ale další dny už negativní.

Když jsem mela pozitivní tesy v jiném cyklu, tak to vypadalo o úplně ničem jiném.

  • Citovat
  • Upravit
2.9.24 12:28

Jasně, pozitivní test ;) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
51
2.9.24 12:49

@ZahradniceSlunecnice myslíte???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
302
2.9.24 14:28

Také jsem si včera dělala ráno test “mamatest” přišlo mi, že něco vidím tak jsem si jela pro do lekárny pro citlivější, který mi dnes ráno ukázal negativní výsledek tak nevím :( MS má přijít ve čtvrtek tak to zítra ráno zkusím asi znovu. Manžel má narozeniny chtěla jsem mu dát dárek. Tak jsem to pro jistotu odsunula, že mu popřeji v pátek 😄

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
331
2.9.24 14:45

@K611 Zkuste „testit“od začátku jednou značkou, držím moc palce :) :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
302
2.9.24 14:48

@LUCINKA1205 asi ano. Dnes si pro něj skočím ☺️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.24 16:53

@0908lucc jasne ;) zkus jeste jeden

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty