Duch v limitu na Dr. Max testu

7.5.18 09:37

Duch v limitu na dr max testu

Holky, vím že dr max dělá falešné duchy po zaschnutí, ale co v limitu? Dělala jsem hned oba asi s hodinovým odstupem a na obou byl duch, po zaschnutí jde vidět lépe. Co myslíte? Na fotce jde vidět hůř :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16611
7.5.18 09:39

@Berulinka99999 Tak pokud byl v limitu, určitě bych udělala test pozítří a uvidíš :) Jinak já dr.Max taky měla a jeden den byl duch a za dva dny už pěkná čárka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24940
7.5.18 09:40

Nic tam není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
7.5.18 09:41

Podle fotky zatim negativni. Ale nic neni ztraceno. Zkus za 2 dny pokud se nedostavi MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.18 09:46

Ono to jde vidět opravdu špatně. Tady je po zaschnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
7.5.18 09:57

Já ho tam vidím, ale zkusila bych za dva dny znovu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
7.5.18 11:11

Tak když ho tam vidíte, tak co řešite? :mrgreen: Z fotek se toho moc poznat nedá. Zkuste ještě za pár dní a budete mít jistotu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
7.5.18 11:46

@Berulinka99999
Já tam malého ducha vidím. Zkus zítra nebo pozítří z ranní moče :) mě to zesiluje ze dne na den.
Rozdíl jednoho dne. (Foto) a pak další den (foto)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.18 16:42

testovani v den ocekavane MS

Mam to same…a dnes uz druha carka byla krasne videt. a pristi pondeli jsem objednana na gyndu :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16611
7.5.18 16:43

@božena žakova Gratuluju, ale myslím, že jdeš zbytečně brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.18 16:46

Já si dnes dělala ještě mama test a taky je tam slaboulinký dušík tak doufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.18 16:48

Podle posledni MS.byto melo byt 5+1.aspon takhle mito rikal doktor.ja bysem tak casto netestovala ale muj manzel stale nemohl uverit :)atak name tukaval skelimkem ze bude testovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
7.5.18 17:00

Ahoj holky, prosím vas ja vím že je blbost testovat ale prodělala jsem 5.2 mimodeložní těhotenství s revizi břicha a odebraní levého vejcovodu, ale chci se zeptat +- mám dostat menstruaci za 7-10 dní a mám dvě čárky. Myslíte že to mužu brat jako pozitivní tt? Přítel řikal že to může udělat před menstruaci ale ja si to nemyslím, přece jen musíte mít nejaký ten hormon v těhotenství aby vám to tak ukazalo ne? Prosím o radu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.18 17:02
@božena žakova píše:
Podle posledni MS.byto melo byt 5+1.aspon takhle mito rikal doktor.ja bysem tak cast)
@božena žakova píše:
Podle posledni MS.byto melo byt 5+1.aspon takhle mito rikal doktor.ja bysem tak casto netestovala ale muj manzel stale nemohl uverit :)atak name tukaval skelimkem ze bude testovat :)

@P4ja dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16611
7.5.18 17:03

@božena žakova Není za co, jen abys po kontrole zbytečně nestresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama