Po interrupci pozitivní test

6
6.5.18 13:42

Po interrupci pozitivní test

Zdravím,
10.dubna jsem prodělala interrupci ( umělé přerušení těhotenství). Vše proběhlo v pořádku, akorad jsem pak dostala zánět, který jsem přelecila antibiotiky. V pokynech od lékaře jsem měla zdržet se pohlavního styku 3 týdny, což jsem dodržela…a mini se dostávám k mé otázce. Po třech tydnech jsme měli s přítelem styk, chráněny kondomem samozřejmě, jenže od té doby mě píchá v podbřišku. Zezacatku jen málo se píchání střídalo na jedné a druhé straně, tak jsem zaznamenala, že by mohlo jít o ovulaci. Měsíčky mám dostat za 4-6 týdnů. Zvědavost mi nedala a tak jsem si zkusila udělat těhotenský test a k mému údivu vyšel se dvěma čárkami 8o. Chtěla sem se zeptat je možné že bych zase otěhotněla? Nebo ještě půjde o zbytkové HCG tak se mi test ukazuje pozitivní? A může mě nyni pichat v podbřišku kvůli pohlavnímu styku? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
6.5.18 13:47

Počkej jako ty jsi měla sex posledního dubna a teď po 6 dnech sis dělala test? to jsi lepší než zdejší snažilky :mrgreen:
jak moc zřetelná je ta druhá čárka? může tam být zbytek hCG nebo ti zapomněli udělat tu interupci to se taky může stát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
24681
6.5.18 13:47

Bude ti zbytkové hcg z předešlého těhu. A neměl jsi náhodou dodržovat šestinedělí? to je šest týdnů bez sexu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
6.5.18 13:55

@Katuska25 posledního dubna si měla sex a teď si dělala test? Dej sem foto testu. Ale pokud by si náhodou otehotnela z toho sexu, tak test pozitivní být nemůže. Tak spíš ještě zbytkové hcg. Tak mne tedy překvapilo jen 3tydny bez sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.5.18 14:04

Ano 1. května jsem měla sex, teď mám pichani v podbřišku, tak vzhledem k tomu, že sem teď mírně paranoidní zkusila jsem test a právě mě trochu zarazilo, že je pozitivní. Jinak ano od lékaře jsem v pokynech měla 3 týdny od zákroku abstinence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13585
6.5.18 14:06

@Katuska25 6dnu po styku nemůžeš mít pozitivní test, další test udělej za dva - tři dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9601
6.5.18 14:46

@Katuska25 kontroloval tě někdo UZ po zákroku? Může se stát i, že se interupce nepovede a těhotenství pokračuje. Nebo může být i druhé jinde, teď myslím mimoděložní. Zkus ještě jeden test a kdyžtak zítra zajdi na gynekologii. Zbytkové HCG by už to být nemělo, ale záleží jak velké to těhotenství bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7291
6.5.18 14:47

@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
6.5.18 16:43
@Annabela11 píše:
@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

To ne. Tak dlouho by zustavat nemelo. Max ty dva tri tydny pokud je vse udelane dobre. I pri vyssich tydnech tehotenstvi. Dele se zbytkove hcg drzi v pripadech ze deloha neni cista…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7291
6.5.18 19:46

@zumzum Po zamlklem těhotenství a následném vyčištění jsem měla pozitivní test měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9601
6.5.18 19:49

@Annabela11 tak každé tělo funguje jinak, možné to je. Citlivost testů je 10j. což je vlastně už skoro nic, takže to klidně může být těch 10 a zítra už bude negativní. Ale jestli se to drží takto dlouho je to lepší zkontrolovat UZ a nabrat krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3198
22.10.19 13:17

Holky prosímvas mám dotaz. Vím, že nejste doktorky, ale třeba má někdo zkušenost.

Dnes mi skončilo šestinedělí. Ze zdravotních důvodů jsem musela těhotenství ukončit (až v 9tt) a s přítelem jsme se dohodli, že bude lepší společné miminko nemít, alespoň prozatím, než se vše srovná, takže po zákroku jsem si nechala napsat antikoncepci. Začala jsem v pátek slabe krvácet - asi týden slabounkeho špinění, v pátek na kalhotkách pár kapek krve, tak jsem vzala první pilulku. A MS se okamžitě zastavila, od té doby ani špinění.. Kamarádka mě nahlodala a udělala jsem si test, i když kontrola byla naprosto v pořádku, byla jsem dle utz čistá. A na testu duch. Styk byl, ale pouze s kondomem 8o Dr má dovolenou, takže se k němu dostanu nejdřív příští týden a teď mě to šíleně hloda.. 8o Setkaly jste se s tím, že i na konci šestinedělí by mohl být duch na testu, zbytkové hcg? Nebo že by se ty potvory dostaly i přes kondom? 8o testy jsem dělala dva, včera a dnes, čárka nesili ale ani neslabne. 8o Tak nevím, jestli je to tím, že k ukončení došlo až v 9tt, nebo vážně selhala ochrana 8o Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5974
22.10.19 13:35

@Kattynka000 ono nějakou chvíli hcg v těle zůstává po porodu i potratu. A pokud máš ha je možné že se ti hcg ještě v těle chvíli drží. Já měla na testu ducha ještě 3 týdny po konci šestinedělí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3198
22.10.19 13:37

@Michaela02993 já právě všude četla, že je možné 3 týdny po revizi, ale po šestinedělí, kor pokud jsem dle utz čistá, že se to nestává. Ale aspoň jsi mě uklidnila, že se to stát může. Pravda, že to poslední těhotenství jsem omdlevala a zvracela xkrat denně už od prvního dne, ještě jsem neměla ani těhotenství potvrzené a teď jsem absolutně ok, nebýt toho testu a pouze jednodenní MS, tak bych vůbec netušila, že test není jasně negativní 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11498
22.10.19 13:47

@Kattynka000 zkušenost nemám ale pokud tě to hlídá dělej testy a pokud budou slabší je to jasné pokud silnější tak je to také jasne..taky mi to přijde už dost dlouho když už máš po 6 neděli :nevim: ale zkušenost nemám..testuj testuj a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama