Reklama

Po interrupci pozitivní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katuska25
Nováček 2 příspěvky 06.05.18 13:42
Po interrupci pozitivní test

Zdravím,
10.dubna jsem prodělala interrupci ( umělé přerušení těhotenství). Vše proběhlo v pořádku, akorad jsem pak dostala zánět, který jsem přelecila antibiotiky. V pokynech od lékaře jsem měla zdržet se pohlavního styku 3 týdny, což jsem dodržela…a mini se dostávám k mé otázce. Po třech tydnech jsme měli s přítelem styk, chráněny kondomem samozřejmě, jenže od té doby mě píchá v podbřišku. Zezacatku jen málo se píchání střídalo na jedné a druhé straně, tak jsem zaznamenala, že by mohlo jít o ovulaci. Měsíčky mám dostat za 4-6 týdnů. Zvědavost mi nedala a tak jsem si zkusila udělat těhotenský test a k mému údivu vyšel se dvěma čárkami 8o. Chtěla sem se zeptat je možné že bych zase otěhotněla? Nebo ještě půjde o zbytkové HCG tak se mi test ukazuje pozitivní? A může mě nyni pichat v podbřišku kvůli pohlavnímu styku? Děkuji

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 13:47

Počkej jako ty jsi měla sex posledního dubna a teď po 6 dnech sis dělala test? to jsi lepší než zdejší snažilky :mrgreen:
jak moc zřetelná je ta druhá čárka? může tam být zbytek hCG nebo ti zapomněli udělat tu interupci to se taky může stát :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16018 příspěvků 06.05.18 13:47

Bude ti zbytkové hcg z předešlého těhu. A neměl jsi náhodou dodržovat šestinedělí? to je šest týdnů bez sexu? :think:

lachtanice86
Kelišová 6032 příspěvků 06.05.18 13:55

@Katuska25 posledního dubna si měla sex a teď si dělala test? Dej sem foto testu. Ale pokud by si náhodou otehotnela z toho sexu, tak test pozitivní být nemůže. Tak spíš ještě zbytkové hcg. Tak mne tedy překvapilo jen 3tydny bez sexu.

Katuska25
Nováček 2 příspěvky 06.05.18 14:04

Ano 1. května jsem měla sex, teď mám pichani v podbřišku, tak vzhledem k tomu, že sem teď mírně paranoidní zkusila jsem test a právě mě trochu zarazilo, že je pozitivní. Jinak ano od lékaře jsem v pokynech měla 3 týdny od zákroku abstinence.

lachtanice86
Kelišová 6032 příspěvků 06.05.18 14:06

@Katuska25 6dnu po styku nemůžeš mít pozitivní test, další test udělej za dva - tři dny

anavi13
Závislačka 2560 příspěvků 06.05.18 14:46

@Katuska25 kontroloval tě někdo UZ po zákroku? Může se stát i, že se interupce nepovede a těhotenství pokračuje. Nebo může být i druhé jinde, teď myslím mimoděložní. Zkus ještě jeden test a kdyžtak zítra zajdi na gynekologii. Zbytkové HCG by už to být nemělo, ale záleží jak velké to těhotenství bylo.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 06.05.18 14:47

@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 16:43
@Annabela11 píše:
@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

To ne. Tak dlouho by zustavat nemelo. Max ty dva tri tydny pokud je vse udelane dobre. I pri vyssich tydnech tehotenstvi. Dele se zbytkove hcg drzi v pripadech ze deloha neni cista…

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 06.05.18 19:46

@zumzum Po zamlklem těhotenství a následném vyčištění jsem měla pozitivní test měsíc…

anavi13
Závislačka 2560 příspěvků 06.05.18 19:49

@Annabela11 tak každé tělo funguje jinak, možné to je. Citlivost testů je 10j. což je vlastně už skoro nic, takže to klidně může být těch 10 a zítra už bude negativní. Ale jestli se to drží takto dlouho je to lepší zkontrolovat UZ a nabrat krev.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >