Po interrupci pozitivní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katuska25
Nováček 2 příspěvky 06.05.18 13:42
Po interrupci pozitivní test

Zdravím,
10.dubna jsem prodělala interrupci ( umělé přerušení těhotenství). Vše proběhlo v pořádku, akorad jsem pak dostala zánět, který jsem přelecila antibiotiky. V pokynech od lékaře jsem měla zdržet se pohlavního styku 3 týdny, což jsem dodržela…a mini se dostávám k mé otázce. Po třech tydnech jsme měli s přítelem styk, chráněny kondomem samozřejmě, jenže od té doby mě píchá v podbřišku. Zezacatku jen málo se píchání střídalo na jedné a druhé straně, tak jsem zaznamenala, že by mohlo jít o ovulaci. Měsíčky mám dostat za 4-6 týdnů. Zvědavost mi nedala a tak jsem si zkusila udělat těhotenský test a k mému údivu vyšel se dvěma čárkami 8o. Chtěla sem se zeptat je možné že bych zase otěhotněla? Nebo ještě půjde o zbytkové HCG tak se mi test ukazuje pozitivní? A může mě nyni pichat v podbřišku kvůli pohlavnímu styku? Děkuji

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 13:47

Počkej jako ty jsi měla sex posledního dubna a teď po 6 dnech sis dělala test? to jsi lepší než zdejší snažilky :mrgreen:
jak moc zřetelná je ta druhá čárka? může tam být zbytek hCG nebo ti zapomněli udělat tu interupci to se taky může stát :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 06.05.18 13:47

Bude ti zbytkové hcg z předešlého těhu. A neměl jsi náhodou dodržovat šestinedělí? to je šest týdnů bez sexu? :think:

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 06.05.18 13:55

@Katuska25 posledního dubna si měla sex a teď si dělala test? Dej sem foto testu. Ale pokud by si náhodou otehotnela z toho sexu, tak test pozitivní být nemůže. Tak spíš ještě zbytkové hcg. Tak mne tedy překvapilo jen 3tydny bez sexu.

Katuska25
Nováček 2 příspěvky 06.05.18 14:04

Ano 1. května jsem měla sex, teď mám pichani v podbřišku, tak vzhledem k tomu, že sem teď mírně paranoidní zkusila jsem test a právě mě trochu zarazilo, že je pozitivní. Jinak ano od lékaře jsem v pokynech měla 3 týdny od zákroku abstinence.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 06.05.18 14:06

@Katuska25 6dnu po styku nemůžeš mít pozitivní test, další test udělej za dva - tři dny

anavi13
Závislačka 2923 příspěvků 06.05.18 14:46

@Katuska25 kontroloval tě někdo UZ po zákroku? Může se stát i, že se interupce nepovede a těhotenství pokračuje. Nebo může být i druhé jinde, teď myslím mimoděložní. Zkus ještě jeden test a kdyžtak zítra zajdi na gynekologii. Zbytkové HCG by už to být nemělo, ale záleží jak velké to těhotenství bylo.

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 06.05.18 14:47

@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

zumzum
Závislačka 2599 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 16:43
@Annabela11 píše:
@Katuska25 Po interupci zůstává hcg v krvi třeba měsíc…

To ne. Tak dlouho by zustavat nemelo. Max ty dva tri tydny pokud je vse udelane dobre. I pri vyssich tydnech tehotenstvi. Dele se zbytkove hcg drzi v pripadech ze deloha neni cista…

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 06.05.18 19:46

@zumzum Po zamlklem těhotenství a následném vyčištění jsem měla pozitivní test měsíc…

anavi13
Závislačka 2923 příspěvků 06.05.18 19:49

@Annabela11 tak každé tělo funguje jinak, možné to je. Citlivost testů je 10j. což je vlastně už skoro nic, takže to klidně může být těch 10 a zítra už bude negativní. Ale jestli se to drží takto dlouho je to lepší zkontrolovat UZ a nabrat krev.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >