Reklama

Duch nebo špatný test?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 16:52
Duch nebo špatný test?

Co myslíte? Přijde mi ta barva nějaká rozpitá… nebo je to fakt nějaký duch? Asi po dvaceti minutách to dost vybledlo…

Reklama

Reakce:

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 16:53

Tento je dělaný dopoledne, teď odpo jsem zkoušela ještě jeden jiný a nebylo na něm nic… tak já teď nějak nevím…

Příspěvek upraven 05.05.18 v 16:54

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 05.05.18 16:54

Oni to testy nekdy mivaj ze se jim tam.da mene nebo vice barviva nekde.
Tohle pidle me uz neni ani duch..to.je slaba carka..podle me. falesna neni ani nahodou.

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 05.05.18 16:55

@Semtex ahaa tak to je zvlastni a byly oba stejna citlivost?

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 16:56

@Leniczka23 jj byly právě…

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 16:57

@Leniczka23 ale jiná značka

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 05.05.18 17:01
@Semtex píše:
@Leniczka23 ale jiná značka

Tal to je divny no. Zkus zitra z ranni moci a budes mit jasno bych rekla. Kolik jsi dpo?

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 17:23

@Leniczka23 já to mám nějaké rozhozene všechno… sex byl řekla bych v době ovulace nebo tesne po ni, tj 14 dubna. Pak bych čekala ms cca 26, ale přišla přesně týden po tom 14tem (tj. 21) a taková divná slabší… no a dneska jsem si tak ze srandy zkusila udělat ten test a tohle na něm 8o

brumi
Kelišová 6385 příspěvků 05.05.18 19:31

@Semtex taky mi příjde že je to pěkně pozitivní test, jen je místem asi méně barviva, ale falešný určo ne-e…pro klid udělej hned ráno další

Semtex
Povídálka 46 příspěvků 05.05.18 20:23

Nooo tak uvidíme co ráno, ale asi nebudu moci dospat :lol:

Keren11
Povídálka 12 příspěvků 17.05.18 12:28

Dobrý den, mohu také poprosit o radu?
Včera s dnes rano jsem si dělala test, jelikož s přítelem se snažíme o dítě. Pociťují příznaky jako při MS a dva dny mám nafouklé břicho. Myslíte, ze je na case zajit ke gynekologovi?
 Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama