Cysta, mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:03
Cysta, mimodležní těhotenství?

Ahoj holky,

potřebovala bych opravdu velkou radu. Vím, že nejlépe mi dokáže pomoct lékař, ale toho mám až ve čtvrtek, tak chci aspoň tady získat nějaké názory a zkušenosti. Děje se mi opravdu divná věc. Už 5 měsíců se snažíme o mimi. Zatím neúspěšně, ale asi před měsícem těsně po MS jsem měla slabě pozitivní test na to jsem si dělala další a také byl slabě pozitivní, ale čárka nesílila, tak jsem to svedla na nějakou cystu a čekala na to až odejde s MS. MS přišla a před týdnem skončila, ale test je pořad stále slabě pozitivní. Chci dodat, že pokaždé používám jinou značku testu. Pobolivaji mě občas vaječníky a ještě jakoby i na místě kde je slepák + občas v tříslech. O co myslíte, že by mohlo jít? O normální těhotenství se asi určitě nejedna, tak mě ještě napadlo mimoděložní. Děkuji za odpovědi :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 17:06

Cysty by pozitivní test neudelali :nevim:

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:08

@Oliverka28
Já prave četla v hodně diskuzi i na netu, ze některé druhy cyst to dělají. Jen vím, ze mimodezni tehu je dost nebezpečný a nechci něco zaflinkat abych neměla problémy. Tak se obavám toho, protože jinak mě nenapadá proč by už přes měsíc test nesilil. A zase mít v sobě úplně zdravé mimco s tak nízkým hcg?

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 17:14

@Janina96 S timhle Ti asi opravdu jen lekar :( Mozna je chyba, ze nepoužíváš stejnou značku testu. Jestli mas bolesti tak bych volila pohotovost, mimoděložní těhotenství fokaze být pěkně nebezpečné.

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:18

Prave, ze ani nemám. Jen občasný pichnuti vaječníků. Zajímalo mě jestli by tady někdo neměl podobnou zkušenost a bylo vše v pořádku. @Oliverka28 já používám i ty stejný třeba 4 druhu testu pořad dokola. Clearblue. Mamatest. Doktor max a jeden obyc z drogerie myslím ze intimed se jmenuje. Dva jsou desítkové a dva dvacetipetkove.

wobludka
Extra třída :D 11648 příspěvků 04.05.18 17:20

To je fakt na doktora, nicméně jsem z toho trochu zmatená - proč testuješ po MS? Nebo to mělo být před? Na mimoděložní je to už dlouho, to už by jsi pravděpodobně měla bolesti (navíc jsem u MT měla po týdnu zpoždění normálně dálnici). Menstruace měly normální průběh? Sliznice odchází? (já u MT v době očekávané MS jen neznatelně zakrvácela a po cca 14ti dnech přišlo nestandardní krvácení)

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 17:22

Zkus udelat zitra z ranní moči test, v pondělí rano dalsi, hlavně stejnou značku a uvidíš. :hug: Vic Ti ve čtvrtek rekne dr a nebo si tam pro klid skoč hned v pondělí. Ja cystu měla, ale pozitivní test mi to nehodilo, tak opravdu nevim :nevim:

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:23

Testují jelikož jsem chtěla vědět jestli cysta zmizela o ktere jsem myslela, ze to způsobuje. Doufala jsem, ze odešla s MS. MS byla zvláštní trvala 6 dni první dva dny lehké krvácení spis hnědé špinění pak jeden den o trosku silnější a pak zase slabé až spis hnědé špinění. A kousky sliznice v tom byly ten jeden den. @wobludka

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:25

@Oliverka28
I měsíc před tím jsem měla cystu co byla vidět na UTZ ale pozitivní test mi teda nezpusobovala. Ok mám tu ještě jeden schovaný tak zítra ránu testnu a uvidím. :think:

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 17:29

@Janina96 Nebo si tehotna mohla byt a odešlo to s menstruaci, proto ta slaba carka co nesili. Kamarádka to mela podobně, jeste 14dni po menstruaci mela na testu slabeho ducha, na odberech ji dr potvrdil, ze to klesa, ale vis jak kazda jsme jina, co ma jedna, nemusi mít druhá. Takze tady bych spis spolehala na dr.

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:31

@Oliverka28
Taky mě to napadlo ale to bych už poz

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:33

@Oliverka28

• ale to bych už pozitivní test mít nemohla jelikož by to odešlo už teda před měsícem o te první MS. Proto jsem si ten test po vlastně už víc jak měsíci delala ze jsem věděla ze už by tam nic nebylo a ne ze by byla pořad stejně silná čárka

Janina96
Povídálka 48 příspěvků 04.05.18 17:34

Nedoufam v to aby to bylo tehu, ale abych spis byla v pořádku 8o ze tomu spis nerozumím

Elen8
Extra třída :D 12951 příspěvků 04.05.18 17:35

Kamaradce cysta delala pozitivni test. Mozne to určite je.

Oliverka28
Kecalka 201 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 17:37

@Janina96 Určitě v pořádku budeš :hug: Vic Ti poví doktor

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Cannes, přehlídka trapasů: Odhalené zadky, prsa a strhnutá sukně

Ačkoliv se jedná o prestižní filmovou událost roku, festival v Cannes... číst dále >

Leoš Mareš je horší než Horst Fuchs? Jeho Instagram je přehlídka otravné inzerce!

Leoš Mareš (42) už dávno není jen moderátorem. Díky svému jménu, na němž si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama