Po vyvolavačce MS jen dva dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 20:37
Po vyvolavačce ms jen dva dny?

Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 04.05.18 22:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Bud nenarostla sliznice a proto to zpozdeni treba dlouhy cyklus nebo jso tehu :palec:

Anonymní  04.05.18 22:26

@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 05.05.18 06:48
@Anonymní píše:
@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Jeden posledni bych udelala, kdyz bude negatovni brala bych to jako ms a uacala se snazit dal… po vyvolavacce se nekterym dobre otehotni :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama