Po vyvolavačce MS jen dva dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.05.18 20:37
Po vyvolavačce ms jen dva dny?

Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 04.05.18 22:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Bud nenarostla sliznice a proto to zpozdeni treba dlouhy cyklus nebo jso tehu :palec:

Anonymní  04.05.18 22:26

@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 05.05.18 06:48
@Anonymní píše:
@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Jeden posledni bych udelala, kdyz bude negatovni brala bych to jako ms a uacala se snazit dal… po vyvolavacce se nekterym dobre otehotni :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama