Po vyvolavačce MS jen dva dny?

Anonymní
4.5.18 20:37

Po vyvolavačce ms jen dva dny?

Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
4.5.18 22:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Bud nenarostla sliznice a proto to zpozdeni treba dlouhy cyklus nebo jso tehu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.18 22:26

@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2494
5.5.18 06:48
@Anonymní píše:
@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Jeden posledni bych udelala, kdyz bude negatovni brala bych to jako ms a uacala se snazit dal… po vyvolavacce se nekterym dobre otehotni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat