Reklama

Po vyvolavačce MS jen dva dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 20:37
Po vyvolavačce ms jen dva dny?

Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Reklama

Reakce:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 04.05.18 22:18
@Anonymní píše:
Dobry vecer mela sem 16 dni spozdeni dostala sem vyvolavacku a ms trvala poradne jen jeden den..dnes uz vůbec nic je to normalni? :think:

Bud nenarostla sliznice a proto to zpozdeni treba dlouhy cyklus nebo jso tehu :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 22:26

@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 05.05.18 06:48
@Anonymní píše:
@Vicky1 no nevim prave jestli tehu :( byla jsem u gynekologa krev negativni a na ultrazvuku mela podezreni ze by tam neco na dva milimetry mohlo byt ale nejspis ne takze mi pichl tu vyvolavacku a ted se mi deje tohle vubec nevim udelala sem hromadu testu co myslis ma cenu si jeste vubec delat test s ohledem na tyhle okolnosti? :nevim: :nevim:

Jeden posledni bych udelala, kdyz bude negatovni brala bych to jako ms a uacala se snazit dal… po vyvolavacce se nekterym dobre otehotni :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama