Reklama

// čárka hodně po limitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Macijasek
Povídálka 29 příspěvků 06.05.18 21:27
// čárka hodně po limitu

Ahojte nemáte někdo zkušenost s pozitivním testem hoodně po limitu? Ráno jsem si dělala test a byl sněhobílý tak jsem ho hodila do koše, jak jsem došla v osm večer z práce mi to nedalo a vytáhla z koše a byla tam opravdu dost viditelná čárka (než jsem ho hodila do koše tak uběhlo půl hodiny). Ráno jsem si dělala další test a opět bíly a večer zase čárka dnes to samé jen je ta čárka dneska slabší. Než se nám podařilo první dítko, před 3 roky, tak jsem o to 3× přišla prostě to odešlo s MS. mám pocit že se historie opakuje. Měla jste to také tak některá?

Reklama

Reakce:

Tačenta77
Povídálka 18 příspěvků 06.05.18 21:30

Ja měla druhou čarku u prvního těhu asi až 15-20 min po limitu ale tak dlouho ne ????

Limi123
Závislačka 2994 příspěvků 06.05.18 21:35

Ja mela u prvniho take carku asi 20 min. po limitu. Takze bych zitra rano testovala znovu ;-)

Macijasek
Povídálka 29 příspěvků 06.05.18 21:40

Zítra ráno jdu na krev když vyjde že je tam nějaké HCG tak musím ihned nasadit utrogestan tak uvidím zítra. Už jsem těch testů udělala tolik a nikdy nic takového proto jsem z toho tak překvapená spíše mě zaráží že to tak udělaly už 3 dr. Max testy

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 06.05.18 21:43

@Macijasek četla si návod? Určitě ano, tak víš, že výsledek máš odečíst v daném časovém intervalu a určitě ne po několika hodinách. Za dva dny zkus další test pokud máš termín ms.

Macijasek
Povídálka 29 příspěvků 06.05.18 21:49

Po těch letech co se snažíme a po tě kupě testů co už mám za sebou jsem návod četla a opravdu jsem se za ty leta s něčím takovým nesetkala a to kupuji pouze Dr. Max a nikdy se mi nic takového nestalo proto se ptám jetli s tím má někdo zkušenost

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 06.05.18 21:53

A máš zpoždění? Takhle jsme o to mohly „prijit“ každá, aniž bysme to věděli.

Russet
Extra třída :D 10245 příspěvků 06.05.18 21:53
@Macijasek píše:
Po těch letech co se snažíme a po tě kupě testů co už mám za sebou jsem návod četla a opravdu jsem se za ty leta s něčím takovým nesetkala a to kupuji pouze Dr. Max a nikdy se mi nic takového nestalo proto se ptám jetli s tím má někdo zkušenost

Po limitu bych na test nekoukala. Pokud jsi těhotná, stačí chvilka. Taky jsem se testovala jen Dr. Maxem a hned po nedojití MS tam byla slabá čárka v limitu.

Limi123
Závislačka 2994 příspěvků 06.05.18 21:56
@lachtanice86 píše:
@Macijasek četla si návod? Určitě ano, tak víš, že výsledek máš odečíst v daném časovém intervalu a určitě ne po několika hodinách. Za dva dny zkus další test pokud máš termín ms.
:roll: tak zeptat se na zkusenosti snad muze… Od toho je to diskusni forum, ne ofocialni poradna dr. Max.

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 06.05.18 21:57

@Macijasek a kolik dni máš zpoždění?

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 06.05.18 21:59

@Limi123 se zeptala a já odpověděla.

Macijasek
Povídálka 29 příspěvků 06.05.18 22:04

Aries6 zpoždění 1 den. díky dřívějšímu testování (před ms) jsme s dr. zjistili že mám buněčnou imunitu. Takže mi bylo dr. doporučeno testovat dříve aby jsem věděli co a jak.

Macijasek
Povídálka 29 příspěvků 06.05.18 22:05

Zitra ráno si zajdu raději na krev ať vím co a jak

Limi123
Závislačka 2994 příspěvků 06.05.18 22:12
@lachtanice86 píše:
@Limi123 se zeptala a já odpověděla.

No jo, ale na neco jineho, nez na co se ptala a vyznelo to dost arogantne. Ale mozna to je jen tim, ze se jedna o psany text a nebylo to tak mysleno ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama