Duchařiny Ostrava, potřebuji radu

Anonymní
30.7.13 01:13

Duchařiny OSTRAVA

Anonymně zakládám tuto diskuzi, protože se tam nachází i velmi zvláštní dotaz, který nemusí znát mí známí.
Malý paneláček, ve kterém žijeme, byl postaven o mnoho později, než jsem se narodila - tím pádem tu nikdo neumřel. 8) Tehdy tu byly pouze rozsáhlé pole. Jenomže v posledních dnech se tu začaly dít velmi zvláštní věci. Kočka mi syčí na zeď kolem ložnice. Náš ani ne roční syn, začal mít problémy se spaním - řekla bych, že noční děsy - budí se pláčem a hledí směrem k oknu, někdy je k neutišení, a i když s ním stojím na opak, stále mi „zakukuje“ na okno a má „rohlík“ na rtech a pofňukuje. Hodně mi začala blbnout i chůvička, že tam slyším takové bouchání, zapne se, slyším bouchání, letím do pokoje a NIC - i po přelazení na jinou stanici. Stalo se i to, že jsem slyšela nějaké hluky z ložnice, pak se zapnula chůva, šla jsem do ložnice a tam mimčo v té samé poloze, jak jsem ho tam dala a spí. Je pravda, že co se mi zapne chůva samovolně, bez toho, že by malý vstal, tak do pár minut je v pokoji šílený brekot malého a nechce tam být. :think: Nejsem zrovna duchařský typ, nikdy jsem tomu moc nevěřila, ale začínám se tu bát. Máte prosím někdo nějaký kontakt na někoho, kdo by si o tom se mnou mohl promluvit a případně říct, o co jde? :nevim:
Též by mě zajímalo, zda máte na Ostravsku taky někdo nějaké zvláštní zkušenosti? Hodně jsem dneska, po svých zkušenostech, četla, velmi mě některé články nadchly, prý jsou i nějaká speciální duchařská místa, tak mě to celkově zaujalo už ze zvědavosti. :mrgreen: Tak bych byla ráda, aby se tato diskuze nezaobírala pouze mým „problémem“, ale i zkušenostmi. Popřípadě odkaz na skupinu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2377
30.7.13 02:16

Mozna tam bylo neco pred tim, nez se tam postavil panelak. Je tam zdrejme duch a neco mu mozna vadi. Slusne ho zkus poprosit, at odejde. Nejake zkusenosti mam, kdyby sis chtela pokecat, muzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1696
30.7.13 06:05

Cetla jsem tp ve tri rano a teda brrr nespalo se mi pak dobre. Ja na tohle verim, hodne rychle bych hledala nekoho kdo mi pomuze. drzim palce, at tp co nejdriv vyresis…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
30.7.13 08:01

Pozadala bych ducha at odejde-uplne normalne to rekni az zas bude maly plakat a koukat na to misto…a taky bych pozadala sveho andela strazneho a andela strazneho sveho syna o vasi ochranu…opet to staci rict nahlas nebo jen v duchu a intenzivne na to myslet…jak jsi psala ze tam bylo jen pole-i tam mohl nekdo zemrit, neumira se jen v obydlich prece…kdybys cokoli chtela jeste probrat, klidne pisni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama