V bytě 30 stupňů a miminko

304
28.7.13 19:50

v bytě 30 stupňů a miminko

Ahoj holky, prosím o radu, teď v těch šílených vedrech máme v bytě 30 stupňů :zed:, klimatizaci bohužel nemáme, máme dvouměsíční miminko…co v takových vedrech s miminkem děláte, co udělat aby ji bylo příjeměji???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

mončís
28.7.13 19:53

Ahoj, my máme také v podkroví kde máme ložnici 32°C, ale jsme v baráku takže jsme přes den v chládku v obýváku.. jinak dávám ručníky kolem postýlky.. malá to snáší dobře ty tepla naštěstí… jinak přes noc máme otevřené okno, a už se to stihne vychladit.. už aby ty vedra byli pryč!!

• Nahlásit
  • Citovat
12746
28.7.13 19:54

No moc toho dělat nejde. zakrývej postýlku mokrýma plenama, zavři přes den okna, větrej jen v noci, občas ho omývám vlažnější vodou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
28.7.13 19:58

My máme 32 stupňů a miminko 3 měsíce a kousek… Je v ohrádce, kolem dokola jsou mokré pleny, leží jenom v pampersce…

• Nahlásit
  • Citovat
5639
28.7.13 20:00

Mam uz tedy vetsi slecnu.Ale jako 2-mesicni miminko zazila tropy.na postylku jsem davala mokre pleny a usinala take ve vlhke plence, to pomahalo nejvice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
28.7.13 20:01

Řiď se svými city. Já tohle řešila taky, a nakonec. To přišlo přirozeně. Jenže my doma měli „jen“ 27 v nejhorším. Málo oblékat. V nejhorším jsem dala jen bodíčko a přikryla prostěradlem kvůli větráku. To prosteradlo se založilo jen z části ven, zbytek pod matraci na jednom konci. Vytvořila se taková kapsa, do které se mimčo strčilo a nepřetáhlo si to přes hlavu. Pravidelně kontrolovat za krkem. Je-li tam chladné, přidat na oblečení, je-li tam horké, ubrat. Nekontrolovatelné podle ručiček, podle toho bys měla tendenci stále nabalovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
28.7.13 20:02

Díky holky, jdu namáčet pleny!!! už aby to skončilo..když ani k vodě člověk nemůže..je to fakt zabiják :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818

@Raduskaa ahojda, taky máme. Na dceru dávám mokrou plenku a na hlavu mokrou žínku a měním :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639

Tim myslim latkova plenka navlhcena a mala v ni byla zabalena od hlavy k pate :-D.
Ne, ze mela mokrou pampersku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
28.7.13 20:04

Osobně bych koupila tu přenosnou klímu, není to zas tak drahý, my tu máme „jen“ 25-6 a je to hrůza, představa přes 30°C, tak fakt nevím… Ale jinak aspoň ty mokrý plíny, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
28.7.13 20:04

@sara1000 je mi to jasné :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
28.7.13 20:07

Mokre pleny na postylku zaznely, zbytecne moc neoblekat a v noci/rano vetrat, co to jde..klimu nevim, spis treba vetrak, aby se ten vzduch aspon hejbal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
28.7.13 20:07

@sara1000 Jakože v počůrané? :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
28.7.13 20:14

@Lindsay15 Aby ses jednou nedivila :mrgreen: Říkám to ze srandy, ale taky řešíme vedro, malá má teda už 8 měsíců a jedno ráno jsem přišla do pokojíčku, pokakaná plínka sundaná a měla to úplně všude :poblion: úplně :poblion: :mrgreen: Ale ty plínky a ručníky dám taky, nachystám a v noci je tam naskládám:)
Jinak mobilní klima je fajn, chtěli jsme koupit, ale zase tak mobilní není, protože musíš mít stejně otvor někde, kam to teplo půjde, takže je to fajn, ale stejně se to musí řešit nějakým otvorem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
28.7.13 20:20

Já mám celý den prcka jen v plence nebo úplně nahatýho a do lahvičky s rozprašovačem jsem nalila vodu a neustále tím nad ním dělám „mlhu“ - strašně se mu to líbí - krásně ho tím chladím celý den. Když jsem ho dala do vaničky tak řval. Tomuhle se směje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama