Bílá věc v krku

Anonymní
26.3.20 10:10

Důležité !! Bílá věc v krku

Holky, od včerejška cítím skrabani v krku a dnes jsem se tam podívala a koukejte. Co myslíte, ze by to mohlo být? Aft? V dětství jsem si zarazila zub, je možné, ze by to “docestovalo”?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

75
26.3.20 10:11

To je čep měla jsem jich plně mandle… Da se to prelecit antibiotiky a nebo odstranit třeba vatovou tyčinkou není to nic příjemného a rádo se to vrací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2634
26.3.20 10:12

Hodně luxusní čep/mandlovej kamen. Vyšprtnout vatovkou a počítej s tím, že to, co vidíš, je jen vrchol ledovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3558
26.3.20 10:35

Bych se domluvila s praktickym lekarem ze poslu foto a zkonsultuji po tlf a on posle na mobil rc na antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10237
26.3.20 10:40
@Anonymní píše:
Holky, od včerejška cítím skrabani v krku a dnes jsem se tam podívala a koukejte. Co myslíte, ze by to mohlo být? Aft? V dětství jsem si zarazila zub, je možné, ze by to “docestovalo”?

Cep. Nekteri Dr. rikaji vyskrabnout, jini zase ze ne. Osobne vyskrabuji, je to hnis, a ten nema v tele co delat. Dr. predepisuji ATB. Zavolej, at se netrapis.

Ale uz jsem mela na mandli i aft. To je jeste horsi nez cep :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8012
26.3.20 11:16

Cep. Ja byla onehda na ORL s uchem a Dr. mi jich seskrabla nekolik, me ani v krku nebolelo, ani jsem o nich nevedela. ATB jsem nedostala. Asi bych to seskrabla a pak vykloktala nejakym desinfikantem (Corsodyl, Listerine) nebo aspon vykloktala soli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13789
26.3.20 11:24

Prostě to vyndej, je to běžná věc a čekej puch. Pak vykloktat a hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:08

@jizvíková problém je, ze mám silný davici reflex. Zkoušela jsem a vůbec se mi to nedaří

• Nahlásit
  • Citovat
13789
26.3.20 12:17
@Anonymní píše:
@jizvíková problém je, ze mám silný davici reflex. Zkoušela jsem a vůbec se mi to nedaří

S tím ti fakt nepomůžu. Můžeš to tam nechat, stejně to časem vypadne při jídle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama