Zpět na web

  • načítám...

FF484F58-8E3D-4A8B-8652-5FEDAF56C65E.jpeg

Holky, od včerejška cítím skrabani v krku a dnes jsem se tam podívala a koukejte. Co myslíte, ze by to mohlo být? Aft? V dětství jsem si zarazila zub, je možné, ze by to “docestovalo”?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 26.03.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...