Reklama

Duomox Atb v 6. týden těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 01.03.18 18:41
Duomox Atb v 6.tt?

Ahoj holky měl někdo v těhotenství duomox Atb na zánět mocaku?

Reklama

Reakce:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 01.03.18 18:49

Duomox je bezpečný. Ale na zánět močáku často neúčinný (tam je většinou potřeba dát silnější Augmentin, nebo Zinnat). Bylo to nasazené na základě kultivace nebo naslepo?

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 01.03.18 19:29

@Lucka1111 naslepo, v pondělí mám zavolat na kultivaci

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 01.03.18 19:34

@Chesekhake tak budu držet palce aby to bylo citlivé, ale ze zkušenosti lékaře vím, že většinou ten duomox nestačí. Já ho naslepo na močové infekce nenasazuji. Těhotné bych dala Augmentin nebo Zinnat.

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 01.03.18 19:36

@Lucka1111 mám k tomu uroval manosa, chtěla mi dát i uro čaj, ale to vím, že se nesmí a tak jsem si ho nekoupila.

Aletail
Kecalka 274 příspěvků 27.04.18 17:08

@Chesekhake Ahoj, můžu se zeptat, jestli ti ten Duomox zabral? Já ho teď dostala taky na zánět močáku, beru ho 4 dny a zatím žádný závratný účinek. Tak jestli se mám připravit, že dostanu další antibiotika… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama