Duomox Atb v 6. týden těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 18:41
Duomox Atb v 6.tt?

Ahoj holky měl někdo v těhotenství duomox Atb na zánět mocaku?

Reklama

Reakce:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 01.03.18 18:49

Duomox je bezpečný. Ale na zánět močáku často neúčinný (tam je většinou potřeba dát silnější Augmentin, nebo Zinnat). Bylo to nasazené na základě kultivace nebo naslepo?

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 19:29

@Lucka1111 naslepo, v pondělí mám zavolat na kultivaci

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 01.03.18 19:34

@Chesekhake tak budu držet palce aby to bylo citlivé, ale ze zkušenosti lékaře vím, že většinou ten duomox nestačí. Já ho naslepo na močové infekce nenasazuji. Těhotné bych dala Augmentin nebo Zinnat.

Chesekhake
Povídálka 11 příspěvků 01.03.18 19:36

@Lucka1111 mám k tomu uroval manosa, chtěla mi dát i uro čaj, ale to vím, že se nesmí a tak jsem si ho nekoupila.

Aletail
Kecalka 274 příspěvků 27.04.18 17:08

@Chesekhake Ahoj, můžu se zeptat, jestli ti ten Duomox zabral? Já ho teď dostala taky na zánět močáku, beru ho 4 dny a zatím žádný závratný účinek. Tak jestli se mám připravit, že dostanu další antibiotika… :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama