Duomox Atb v 6. týden těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 01.03.18 18:41
Duomox Atb v 6.tt?

Ahoj holky měl někdo v těhotenství duomox Atb na zánět mocaku?

Reakce:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 01.03.18 18:49

Duomox je bezpečný. Ale na zánět močáku často neúčinný (tam je většinou potřeba dát silnější Augmentin, nebo Zinnat). Bylo to nasazené na základě kultivace nebo naslepo?

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 01.03.18 19:29

@Lucka1111 naslepo, v pondělí mám zavolat na kultivaci

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 01.03.18 19:34

@Chesekhake tak budu držet palce aby to bylo citlivé, ale ze zkušenosti lékaře vím, že většinou ten duomox nestačí. Já ho naslepo na močové infekce nenasazuji. Těhotné bych dala Augmentin nebo Zinnat.

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 01.03.18 19:36

@Lucka1111 mám k tomu uroval manosa, chtěla mi dát i uro čaj, ale to vím, že se nesmí a tak jsem si ho nekoupila.

Aletail
Kecalka 274 příspěvků 27.04.18 17:08

@Chesekhake Ahoj, můžu se zeptat, jestli ti ten Duomox zabral? Já ho teď dostala taky na zánět močáku, beru ho 4 dny a zatím žádný závratný účinek. Tak jestli se mám připravit, že dostanu další antibiotika… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >