Duphaston od 15DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 16:58
Duphaston od 15DC

Ahoj, snažíme se už dlouho o mimi, před rokem bylo mimoděložní od té doby nic. Říkala sem doktorovi, že spinim skoro celý cyklus. Napsal mi Duphaston od 15dne cyklu na 10dni.Ale na netu sem se dočetla, že se má brát az po ovulaci.Tu já mám až tak 20den cyklu nejdřív, dle ovulacnich testu.Ovu test mívám pozitivní nejdřív 18den cyklu. Pritom mam cyklus 28-29dni.Tak mám teď strach to brát, když se to má brát po ovulaci. Nechci volat na gyndu, když doktor mi řekl jasne, jak to mám brát :oops:.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemisuled
Kecalka 334 příspěvků 11.03.18 17:06

8-9 dní od ovulace do MS není dost dlouhá doba na uhnízdění. Jestli duphaston blokuje nebo neblokuje ovulaci, když se vezme před ní, na to se názory doktorů liší, ale každopádně, když ho budete brát až po ovulaci, zajistíte si dostatek času na uhnízdění. Jinak mně to řekl úplně stejně jasně a brala jsem až po ovulaci - i v příbalovém letáku je, že se bere podle délky cyklu (tzn. podle toho, kdy je ovulace)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:15

@misuled Já právě mám ten cyklus divnej.Ovu mám pozdě. Ale to sem s Dr. neresila. Ovulaci mi nehlídá, neví kdy ji mám. Ja právě všude čtu, že se má brát ten lék až po ovulaci, tak mám teď strach ho brát jak mi Dr.rekl.Tak nevím, jestli ho můžu brát až třeba od 20DC.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:16

Dělám si ovulační testy a už mi vyšel pozitivní i až 20DC :(.

Kecalka 334 příspěvků 11.03.18 17:20
@Anonymní píše:
Dělám si ovulační testy a už mi vyšel pozitivní i až 20DC :(.

zkuste pít drmek nebo brát tinkturu z drmku a já osobně bych brala duphaston až po ovulaci (sama jsem to tak udělala)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:23

@misuled Já beru Macu a Fertipronu+Kon­tryhel :mrgreen:.

Kecalka 334 příspěvků 11.03.18 17:30
@Anonymní píše:
@misuled Já beru Macu a Fertipronu+Kon­tryhel :mrgreen:.

kontryhel mi dělal přesně tohle - strašně pozdě (ještě mnoohem později než vy) ovulace, kvůli estrogenům může právě prodlužovat první fázi cyklu. Do přechodu (takže hodně dlouho) tuhle bylinu nechci vidět

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:36

@misuled Ja mám ovu pozdě tak či tak. Kontryhel na to nemá vliv.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama