Dva potraty a inseminace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 16:47
Dva potraty a inseminace

Ahoj holky, nevím jestli se tady něco už takového řešilo tak jsem založila novou debatu. Chci vědět jestli je na tom někdo stejně nebo podobně protože potřebuji rady. Jsem po dvou potratech, první v 8tt zamlklý a druhý ani nevíme a samovolný. Pokaždé jsem chodila normálně do práce. Po roce snažení jsme se rozhodly pro IUI. Jsem týden po. Pracuji jako servírka v oblíbené restauraci takže hodně zákazníků a jen dvě na place…a teď ten problém(můj) chodit do práce nebo ne a počkat do výsledku nebo MS? Jste na tom některá podobně?
To že těhotenství není nemoc vím ale musíte pochopit můj strach a kdo ne tak ať sem prosím nic nepíše. :) Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 15.05.19 17:06

Nechci odrazovat, sama musíš vědět, jak náročná práce je a jak to zvládáš - ale podle mě je to v tuhle chvíli mezi nebem a zemí a nemůžeš udělat téměř nic, abys to pojistila… A když se budeš doma pořád pozorovat, jestli Tě někde nepíchlo, bude to horší… Aspoň já to tak mám.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 15.05.19 17:12

Já jsem chodila po IUI i IVF normálně do práce. Jsem učitelka, v té době u malých dětí. Takže celé dopoledne na nohou, pořád se ohýbat, občas někoho zvednout, jednoho vzteklouna pravidelně odtrhávat od ostatních, aby je nepokousal. Když ještě nevíš, jestli to vůbec vyšlo, tak bych na osobně radši chodila do práce. Musíš ale sama vědět, jak zvládáš únavu a stres.

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 15.05.19 17:14

Normálně bych chodila do práce. Je to buď a nebo a ležet doma na tom nic nezmění

Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 17:16

@Sashie což já jsem doma měla pořád co dělat. Hodně čtu :) a povedlo se ti to? :)

Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 17:18

@lachtanice86 já vím no ale když sem dvakrát potratila když sem chodila do práce tak mám prostě jen strach :) abych si to pak nevyčitala nebo tak :)

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 15.05.19 17:20

@Joyna To si vyčítat nemůžeš, na to vážně nemáš vliv. Máme v ivf skupině holku co po transleru bourala a pak ještě spadla ze schodů. A i tak to vyšlo ;)

aknadar
Kecalka 398 příspěvků 15.05.19 17:21

Chodila bych normálně do práce. Leda bych cítila nějakou šílenou únavu, to bych pak zvážila :nevim:

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 15.05.19 17:21

@Joyna já potratila 5× (biochemka, potraty i zt) a bylo jedno zda jsem byla doma nebo v práci. To prostě neovlivnis. Pokud je těhotenství v pořádku tak to vydrží, když ne tak odejde nebo je z toho zt.

Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 17:22

@Ba-stet já se prostě bojím že když ti nevyjde že si to pak budu vyčítat. Náročná je dost, jelikož jsme na place jen dvě. No teď babo raď :nevim: :lol:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 15.05.19 17:25

@Joyna Já to chápu, ale vážně si ničím nepomůžeš. Pokud tu práci fyzicky zvládáš. Po IVF důrazně nabádali, že hlavně žádné povalování :nevim:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 15.05.19 17:26

I po ivf jsem chodila normalne do prace. Jestli to ma vyjit, tak to vyjde, i kdyz budes chodit do prace. Jestli ne, tak ti nepomuze se ani privazat doma nohama k lustru. Tehotentvi se neda vylezet…

Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 17:26

@aknadar no píchá mě dost v podbřišku a prsa ale to pořád přikládám tomu že beru Utrogestan… Jinak unavená nejsem vůbec a jinak špatně mi taky není :D

Joyna
Povídálka 24 příspěvků 15.05.19 17:28

@Pajka89 já sem neřekla ležet doma
:) v práci taháme sudy, bedy a denně tak 15 km nachodime tak jen zjišťuji jestli má někdo nějakou zkušenost! Nic vic

ugluk
Hvězda diskuse 46306 příspěvků 15.05.19 17:29

Poprvý jsem potratila při chození do práce v kanclu, podruhý doma… ZT j danej geneticky, tam už to prostě je od začátku blbě a ani ležením s nohama nahoře osud nezvrátíš. Navíc teď jde vůbec o samotný otěhotnění, nikoliv potrácení. IUI je běh na dlouhou trať, může se i víckrát opakovat a pokaždý se po IUI zavřít až do výsledku doma, to už bych asi žádnou práci neměla. Takže bych v klidu počkala do výsledku a pak zůstala doma dle toho, jak bych se cítila, pokud bych blila desetkrát za den nebo třeba krvácela, tak doma bez diskuze. Já po vymodleným těhotenství paradoxně nejhůř prožívala v práci víkendy, protože ač jsem měla co dělat, stejně jsem měla až přespříliš času na vymýšlení katastrofálních scénářů a pozorování, kde mě co píchne :mrgreen: A také paradoxně, když jsem čekala po strašně moc letech a pár potratech druhé dítě, dělala jsem věci v prvém těhotenství nemyslitelné, protože už jsem holt měla jedno dítě doma a muselo se fungovat.
Takže moc držím palce a doma zůstaň dle svého aktuálního zdravotního stavu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama