Těhotenství? Zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krisarka
Povídálka 27 příspěvků 15.05.19 10:46
Těhotenství? Zánět?

Ahoj, určitě tu temat jako je toto je mraky. Já ale potřebuji někoho komu se stalo to co mě. 29.4.ovulace určitě, tudíž sex, 5 dní po tom lehce špinění a krvácení, asi 4 dny od té doby, bolest v podbřišku, krizy, citlivější prsa, občas pichne, únava, okest hlavy, krkani, nevolnost ráno jen trochu, spíš slabost, večer kolem 10 blivno… K jídlu nic moc chuť, pořád sucho v puse. Živé sny.. Pravidelný cyklus 2 dny spozdeni, bílý výtok a občas takový hustý průhledný hlen. Tak a teď holky.. Měla jste tohle některá a bylo z toho mimčo? Nebo těch pár dní po ovu byla předčasná MS na 4 dny a velmi slabá? Nebo se vám z toho vyklubal nějaký zánět? Občas mě až v těch vajecnikach jakoby zapálí. Čůrat chodím často ale nic mě nepálí pri močení, testy negativní, ale u první dcery jsem neměla pozitivní žádný a potvrdila mi to až doktorka. Jsem nějaká precitlivela ale při pms jsem spíš vzzekla, tak vůbec nevim, budu ráda za vaše komentáře.

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8784 příspěvků 15.05.19 10:49

Tak si zajdi na krev jako samoplátce. My ti tady nic jinýho neporadíme. Do dělohy ti nevidíme a nejsme schopný ti říct jestli jsi si všechno jen vsugerovala.

Tableta
Kelišová 5077 příspěvků 15.05.19 10:50

Měla, akorát špinění 9-10 dpo a pak v den vynechání ms velmi slabé ušpinění. Za 14 dní bude mít 4 roky ;) Ale to je moje situace, samozřejmě to může být i zánět. Udělej si zítra ráno test a budeš mít jasno :)

P4ja
Echt Kelišová 9420 příspěvků 15.05.19 11:03

Pokud jsi měla ovulaci k tomu datu, kdy píšeš. Opravdu změřenou a potvrzenou, pak si myslím, že už by test mohl něco ukázat. Zkus zítra ráno a uvidíš. To, co popisuješ může a nemusí nic znamenat.

Krisarka
Povídálka 27 příspěvků 15.05.19 11:09

@P4ja právě že měla byla jsem ten den na gynde. Test mi u první dcery vycházel i po 10 dnech vynechání negativní. :think:

P4ja
Echt Kelišová 9420 příspěvků 15.05.19 11:11
@Krisarka píše:
@P4ja právě že měla byla jsem ten den na gynde. Test mi u první dcery vycházel i po 10 dnech vynechání negativní. :think:

Nezáleží na vynechání ale na ovulaci. Pokud byle před 16ti dny, pak už by měl být pozitivn, pokud těhotná jsi.

Váš příspěvek
Reklama