Dvakrat potrat a ted se nedari

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
szamara
Stálice 70 příspěvků 05.06.19 11:11
Dvakrat potrat a ted se nedari

Ahojte holky jdu di za vama pro utechu jsem uz dvakrat po. potratu vzdy 11tt poprve samovolne a podruhe zamlke ted je to presne rok od prvniho potratu a vunec se nam. nedari znovu otehotnet :( :( poradite nekdo treba nake vitaminy nebo neco diky za odpovedi holky mooc me to vzdx povzbudi :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 05.06.19 11:14

Obávám se, že psychika hodně pracuje… já 11/2018 zamlklé těhotenství, 03/2019 prasklé mimoděložní. Ono je hodně těžké se nestresovat, ale stejně nic neuděláš. Taky mne štve, že dostanu MS, ale co nadělám :mrgreen:. Sportuji, bavím se s přáteli, užívám si a uvidím, zda to klapne. Musíš se dát hlavně do pohody.
Za mne asi jen kyselinu listovou…

szamara
Stálice 70 příspěvků 05.06.19 11:17

@lucije28 to jsem premyslela ue zacnu jist :palec: :palec: noo psychika je asi nejdulezitejsi ale nejde to na to myslet treba ted Trochu upustim chceme koupit chalupu tak treba myslenkami budu trochu jinde :think: :think: :think: kazdopadne dekuji :srdce: :srdce: :srdce:

Reaskiller
Kelišová 5836 příspěvků 05.06.19 11:19

@szamara Rozhodne bych resila spis tri veci a to: genetiku, imunologii a hematologii.

DeeDee.518
Kecalka 271 příspěvků 05.06.19 11:25

Zkuste listovku a vyvážený jídelníček, hýbejte se. Prostě žijte zdravě. To se týče i psychiky. Bude to hodně náročné, na těhotenství a děti nemyslet, ale pomohlo by to asi nejvíc. Milujte se pro potěšení, ne pro plození. Podívejte se na to trochu jinak. Až 80 % žen někdy potratilo - ať už to ví, nebo to bylo tak brzo, že neměly šanci se to dozvědět. takže podle mě nejste vůbec nějaká výjimka nebo anomálie :) Ve filmech všichni otěhotní z jednoho úletu. Realita tak vypadá jen někdy. Většinou to nějakou chvíli trvá. ;) Sestřenice třeba nemohla dlouho otěhotnět. Byla z toho úplně na prášky. Neustále se to řešilo s celou rodinou. Samá umělka. Nic se neudrželo. Došly peníze a sestřenka s tím sekla. Začala se v životě věnovat jiným věcem. Za půl roku otěhotněla úplně přirozeně. Dnes má děti dvě - a ani jedno není z umělka. A není jediná z mého okolí. Celkem asi 5 známých šlo na umělka a bylo jim to k ničemu. Nakonec mají všechny děti přirozenou cestou. Jen teda ty stavy zoufalství po nepovedených umělkách, ty opravdu nikomu nezávidím…

szamara
Stálice 70 příspěvků 05.06.19 14:10

@DeeDee.518 je to jen o psychice ale jak rikate nejde na to moc nemyslet :oops: ale ted si kupujem chalupu tal treba myslenky. budou jinde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: holky moc dekuji vzdy mi to.moc pomuze :srdce: :srdce: :srdce:

Janli
Echt Kelišová 8813 příspěvků 05.06.19 15:27
@Reaskiller píše:
@szamara Rozhodne bych resila spis tri veci a to: genetiku, imunologii a hematologii.

Taky jsem to chtěla napsat. Psychiku neřeš, po takových dvou potratech a dlouhým snažení hledej zakopanýho psa někde jinde. Dohodni se s gynekologem nebo, ještě lépe, se objednej do CARu.

szamara
Stálice 70 příspěvků 05.06.19 15:46

@Janli tak genetiku uz mame zasebou vse v poradku a na jine vysetreni me dr nechce poslat myslite ze kdybych rekla. svoji obvodni ze by me poslala taky na vysetreni?? :think: :think: :think:

Janli
Echt Kelišová 8813 příspěvků 05.06.19 15:51

@szamara obvodní to řešit nebude, ani jí to nepřísluší. Objednej se do centra asistované reprodukce, tam si s tím poradí nejlíp.

Reaskiller
Kelišová 5836 příspěvků 05.06.19 16:26
@Janli píše:
Taky jsem to chtěla napsat. Psychiku neřeš, po takových dvou potratech a dlouhým snažení hledej zakopanýho psa někde jinde. Dohodni se s gynekologem nebo, ještě lépe, se objednej do CARu.

Tak tak..znam kompletne psycho holky ktere mely snad i kristalovou koulil na ovulaci..a tradaaaa otehotnely.. nerikam, ze hlava za to nemuze ale rozhodne hlava nezpusobi dva potraty..

Váš příspěvek
Reklama