Dvě čárky na testu - jaké to bylo?

Anonymní
19.4.17 12:21

Dve carky na testu- jake to bylo?:)

Ahoj, rada byc se zeptala…snazime se o dite, vim cca kdy mam ovulaci - je to pomerne brzo po mns. Takze do dalsi mns casu spousta. Ja mam vsak potad takovy pocit, ze budu tehotna az kdyz to nebudu cekat a vynecha mi mns nebo si proste udelam nahodou test. Jenze necekat to, je pomerne slozite, kdyz vim, ze mivame sexy kolem ovulace, ze:))) takr i kdyz se nebudu sledovat tak vim ze par dni po konci mns uz prijde ovulace, poznam to na sobe a mam z predchoziho testovani i zkusenost. A kdyz clovek vi ze na ca byl nechraneny sex!!! :lol: tak na to proste nemuzu nemyslet… chtela jsem se zeptat vas…ktere jste sve telo znaly a vedely ze byl styk kolem ovulace… prekvapil vas pozitivni tt? Nebo jste to cekaly? Jake jste mely pocity kdyz byl / nebyl pozitivni? Jak jste se citily v prvnich chvilich odlozeni kondomu? Ja si pripadam jak pred nejakou velkou udalosti ale zaroven musim delat jakoby nic protoze samozrejme muzu se nacekat klidne dlouhe mesice ze… :) zaroven mam pocit ze pokud to cekam tak to prece logicky nemuze vyjit. Vzdycky mi vyjdou jen veci ktery necekam:))) jenze ja ted vim kdy sex je…a je casto:) a ovulaci mam na zacatku cyklu takze kazdy mesic mam strasne dlouhou dobu od ovulace - asi 20 dni! Nez se dozvim zda to vyslo nebo ne. V tom to maj holky co maji ovulaci uprostred cyklu nebo v druhe polovine trochu milosrdnejsi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.4.17 12:31

Me to vyslo ted treti mesic. Prvni i druhy mesic presne ty pocity, jak rikas. I pri testovani takovej trochu adrenalin. Ten treti mesic to bylo vlaznejsi a u testu jsem dokonce chvili odesla do kuchyne a pak se k nemu vratila. Uz jsem z toho takovy adrenalin nemela. A nakonec tam dve carky byly :mrgreen: I tak to byl pak jinej pocit, nez ty mesice predtim. A ty dva mesice predtim jsem taky citila, jak me pri ovulaci poboliva bricho a pak se citila tehotna a byla si skoro jista, ze fakt jsem.. no.. byla jsem, az jsem az ten mesic, kdy jsem necitila nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
19.4.17 12:32

Ahoj :mavam: My jsme to zkoušeli 9 měsíců, každý měsíc jsem měla pocit, že teď už fakt jsem těhotná a ono nic. Měla jsem hrozně nepravidelné cykly, někdy i 50 dní. A mám podezření, že některé byly i bez ovulace. Loni v únoru jsem si koupila ovulační testy, že zkusím zjistit, jestli vůbec ovulaci mívám. Začala jsem testovat obden, čárka pořád sílila - říkala jsem si: ok, chystá se to na ovulaci. No ještě po 10 dnech na ovu testu pořád dálnice, sytější už být nemohla. Koukala jsem na to jak puk a pak mě to trklo, druhý den ráno jsem udělala těhotenský test a dálnice tam byla taky :potlesk: Takže u nás to byla náhoda a já byla rozhodnutá, že jestli to ten měsíc nevyjde, tak už na to kašlem a přestanem to řešit :lol: Moc držím pěsti, aby ses taky brzy dočkala :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
19.4.17 12:38

My jsme si rekli ze to proste zacneme zkouset a nechame tomu volny prubeh, ani jsem si nehlidala kdy mam presne ovulaci, jen tak zhruba. No tak jsme to zkusili poprve, bylo my jasny ze to tak rychle nemuze klapnout, ze je mala pravdepodobnost, tak jsem nad tim ani nejak nepremyslela ze bych mohla byt tehotna, az kdyz jsem mela dostat MS, tak jsem mela takove jine bolesti nez normalne, napadlo me to, ale neresila jsem to. No ale MS porad neprichazela, tak jsem si 3dny po zpozdeni udelala test (porad jsem tomu neverila, ale pro jistotu :lol: ) no a byly tam //. Takze nejlepsi je nad tim fakt nepremyslet a nechat volny prubeh, i ta psychika nekdy udela svoje :), ale je mi jasny ze to neni vuubec jednoduche :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.17 12:45

To jste me fakt nepotesily :lol: protoze nemyslet na to..no budu se muset zamestnat. Ackoliv kdyz jsme asi pred pul rokem soulozili nahodou bez kondomu a nahodou kolem ovulace, a ja to vedela ze to bylo takto okolo, tak jsem nemohla dospat, byla jak na trni a celyc tech dvacet dni do dalsi mns tomu verila, a protoze jsem pak mela i bolesti bricha tak ac byly nakonec od neceho jineho tak jsem nemohla uverit ani tomu ze prisla menstruace. Fakt jsem si i pres to myslela ze je to spineni a ze tehotna jsem. No nebyla jsem. Nastesti dnes uz to neberu tak nadejne…ani vim a sance je, ale je fajn ze fakt jsem schopna se netestovat a jit delat neco jineho. Tak to je aspon pozitivni. Akorat je blby jak si pri kazdem sexu clovek rika…tvl co kdyz ted?? :) dekuju vsem za postrehy:)

• Nahlásit
  • Citovat
304
19.4.17 13:13

Ahoj, my se snažili necelý půlrok. Sex jsme měli zhruba co dva, tři dny, myslela jsem si, že když bude takhle často, nemůžeme ovulaci minout a otěhotním hned. Každý měsíc samozřejmě těhu příznaky. Jenže ta mysl, že. :lol: Když se asi ani po 5 měsících nedařilo, řekla jsem si, že na to kašlu. Jsme mladí, máme dost času…Sex jsme zase provozovali jen když jsme na něj měli opravdu chuť a hlavně z lásky, ne za účelem oplodnění. Nemyslela jsem na to, na nic se neupínala a věnovala se sama sobě.
Jednu noc po sexu jsem se podívala z okna na hvězdy a najednou mi něco ve mě říkalo „vyšlo to, miminko je tu.“ Asi týden, dva po tom jsem jednou přišla domů a z ničeho nic mi hlavou proběhla strašně silná myšlenka „panebože, jsem těhotná!“ A hned jsem běžela dělat test. Samozřejmě se na něm objevily dvě čárky. (A to jsem testovala 10 dní před (ne)očekávanou ms!). Musela jsem otěhotnět krátce před poslední ms, kterou jsem ještě dostala, i když slabší.
Takže milá zakladatelko, neupínej se na to tak (z tvého příspěvku to na mě tak působí), zbytečně nad tím nepřemýšlej, miminko přijde až budeš nejvíc ‚tady a teď‘. Je to trochu klišé, na to nemyslet :lol:, ale opravdu je to tak. Přeju mnoho štěstí a hlavně poslouchej svou intuici/srdce, má vždy pravdu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11638
19.4.17 13:17

Nebyla jsem uplne prekvapena, mela jsem tuseni uz pred testovanim…na druhou stranu jsme se snazli temer rok, tak jsem si to nechtela moc pripoustet, nez uvidim test…ale jako prosla jsem si nejdrive velkym ocekavanim, kazdomesicnim stresem, mozna jednomesicnim silenstvim, pak jsem se nejak uklidnila, zacala spis pocitat, ze to jen tak nebude…a pak to vyslo. Takze jakoby na zacatku toho „uspesneho“ cyklu jsem si moc nedelala nadeje, nemyslet na to uplne neslo, merila jsem kazde rano BT, ale uz to byl „proste dalsi mesic.“ Pak nejak tyden po ovu jsem se zacala citit „jinak“ a kdyz pak ten test fakt pozitivni byl, tak me to spis dojalo, nez uplne prekvapilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.17 13:19

@robatko23 jezis to je tak krasny pribeh :srdce: :D to se tak hezky cte:) ja jsem teda prekvapive v klidu ac to tak nevypada… me asi proste jen bavi to resit a zjistovat…prijde mi ze mam aspon nejaky projekt k tesrni ci premysleni ale mas pravdu:)

• Nahlásit
  • Citovat
8746
19.4.17 13:19

Moje prvni tehotenstvi bylo planovane, ale moc jsem s tim nepocitala, myslela jsem, ze to bude trvat treba rok, dokonce jsem zmenila praci, zadarilo se hned prvni mesic, to jsme se videli jen o vikendech, den pred ocekavanou menstruaci se mi divne zatocila hlava, udelala jsem test a byly tam. No a kdyz bylo prvnimu ditku rok a tri ctvrte, tak jsme si rekli, ze se pokusime o druhe, aby jsme to zvladli do doby, nez mi skonci rodicak u prvni. No a zadarilo se zase hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.4.17 13:27

Ale prd, takove ty reci, abys na to nemyslela, kdyz to logicky neni mozne neber tak vazne :mrgreen: ja kdyz neco chcitak na to taky musim myslet. A presne to bylo u naseho druhatka. Prvni byla na prvni dobrou a najednou me ted zaskocilo, kdyz jsme naplanovali, ze to nejde, ale nakonec se povedlo na paty pokus a jak uz tu nekdo psal, tak sem v sobe mela taky takovej vnitrni pocitze to vyslo. Drzim palce a hlavne nehazet flintu do zita. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
19.4.17 13:41

@Lindii Samozřejmě, že úplně z hlavy to vypustit nejde. Je myslet a myslet. Pokud se na to člověk upíná, nesoustředí se na nic jiného než na oplodnění a místo cesty se věnuje pouze cíli, je to jen na škodu. Každý to má samozřejmě jinak ale myslím, že častěji se to stane spontánně i s očekáváním zároveň. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.4.17 14:12
@robatko23 píše:
@Lindii Samozřejmě, že úplně z hlavy to vypustit nejde. Je myslet a myslet. Pokud se na to člověk upíná, nesoustředí se na nic jiného než na oplodnění a místo cesty se věnuje pouze cíli, je to jen na škodu. Každý to má samozřejmě jinak ale myslím, že častěji se to stane spontánně i s očekáváním zároveň. :*

tak to uz je samo extrem, pak ty zensky jsou uplne posedly a to samo neni dobre :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
416
20.4.17 11:41
@Anonymní píše:
Ahoj, rada byc se zeptala…snazime se o dite, vim cca kdy mam ovulaci - je to pomerne brzo po mns. Takze do dalsi mns casu spousta. Ja mam vsak potad takovy pocit, ze budu tehotna az kdyz to nebudu cekat a vynecha mi mns nebo si proste udelam nahodou test. Jenze necekat to, je pomerne slozite, kdyz vim, ze mivame sexy kolem ovulace, ze:))) takr i kdyz se nebudu sledovat tak vim ze par dni po konci mns uz prijde ovulace, poznam to na sobe a mam z predchoziho testovani i zkusenost. A kdyz clovek vi ze na ca byl nechraneny sex!!! :lol: tak na to proste nemuzu nemyslet… chtela jsem se zeptat vas…ktere jste sve telo znaly a vedely ze byl styk kolem ovulace… prekvapil vas pozitivni tt? Nebo jste to cekaly? Jake jste mely pocity kdyz byl / nebyl pozitivni? Jak jste se citily v prvnich chvilich odlozeni kondomu? Ja si pripadam jak pred nejakou velkou udalosti ale zaroven musim delat jakoby nic protoze samozrejme muzu se nacekat klidne dlouhe mesice ze… :) zaroven mam pocit ze pokud to cekam tak to prece logicky nemuze vyjit. Vzdycky mi vyjdou jen veci ktery necekam:))) jenze ja ted vim kdy sex je…a je casto:) a ovulaci mam na zacatku cyklu takze kazdy mesic mam strasne dlouhou dobu od ovulace - asi 20 dni! Nez se dozvim zda to vyslo nebo ne. V tom to maj holky co maji ovulaci uprostred cyklu nebo v druhe polovine trochu milosrdnejsi. :)

Nam to vyslo napoprvé. Nikdy jsem neslodovala ovulaci, nahodne jsem byla u dr a ta mi rekla, ze asi za 12 dni budu ovulovat.. tal sem si rekla, ze to prubnu a skocili jsme na to.. 12,13 ledna a bylo to tam.. ze sem tehu jsem poznala 10 dni po… Hrozne me bolely prsa.. do ms jeste daleko, aby to byl pms a tak sem udelala test - negativní, samozrejme, bylo brzo.. stejne sem to tusila..pal 3 dny zpozdeni.. znovu test a bylo to tam. Pocity úplně protichůdné.. Radost, brek.. prekvapeni, že to fakt vyslo.. no příteli jsem to rekla az po potvrzení od dr a ted uz jsme v pulce 16 tt.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
20.4.17 11:50

Vhledem k tomu, že jsem si dělala test asi po 2 dnech zpoždění, a asi za týden jsem o to přišla.. tak jsem si při dalším pokusu o těhotenství dělala test až po 14-ti dnech zpoždění. Bála jsem se, aby to zase nedopadlo špatně. A nedopadlo :-) Dítě máme. Když jsem viděla 2 tmavě červené čárky, tak jsem se trošku lekla, že to vyšlo tak brzo, co budeme dělat, co se bude dít.. žádné příznaky jsem neměla. zvracet jsem začala až kolem 3. měsíce a přestala jsem v 8.m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama