Dvě děti po sobě - držení místa

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20518
11.7.16 08:51

Mě se rodičáky překrývaly, druhý syn se narodil ve dvou letech juniora. Chtěla jsem jen dodat, že sice mi zaměstnavatel místo (tehdy, nevím, jak je tomu dnes, ale mám za to, že se nic nezměnilo) „držel“, půl roku před nástupem jsem byla v kontaktu, řešili jsme detaily, a stejně v den nástupu jsem dostala nový platový výměr ve výši minimální mzdy. A ber nebo nech být. Takže jsem de facto takhle elegantně stejně byla donucena dát výpověď sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
11.7.16 09:13
@LLenule111 píše:
Tak to nevím jak to pak je..ale kolegyně z práce se vracela po 2 dětech do práce a na stejné místo ji už nevzaly..nabídly ji jinou práci. Tak vzala i to, ale jen na půl roku, pak si našla něco jiného a odešla.

Drží ti místo ve firmě. To přesné místo, odkud jsi odešla ti drží jen půl roku = po dobu MD.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3383
11.7.16 09:25

Tak to potom jo holky, já si pak říkala, proč kolegině je na jiné pozici. Už je mi to jasný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat