Dvě děti ve dvaceti

1.6.15 10:32

Dvě děti ve dvaceti

Zdravím, asi spíš potřebuji psychickou podporu, radu, někoho kdo zažil podobné, možná se i vypsat.Tak popořadě. V 19ti se mi narodilo miminko, první dcerka, chtěná, s přítelem jsme se moc milovali, vše ideální, na dcerku jsme se těšili. Všechno, ale dopadlo jinak, než jsem si plánovala a malovala v růžových barvách..přítel(26 let) zjistil, že rodina není to pravé ořechové co teď chce, že si chce ještě užívat..vykašlal se na nás a zůstali jsme s dcerkou u mích rodičů, v malém domečku, kde máme svůj pokojíček. Dceři je devět měsíců a vše až do dnešního dne vlastně bylo naprosto v pořádku…kojím, takže nemestruuji a dnes ráno mě jen tak napadlo udělat si těhotenský test, pro jistotu. Neberu antikoncepci..a před třemi měsíci jsme se sešli s mím dávným bývalím, viděli jsme se po dlouhé době, popili no a asi víte jak to dopadlo..bohužel, nám praskl kondom, absolutně nevím, jak se to mohlo stát a věřte, že se doteď za to fackuju, nedávala jsem tomu velkou váhu a pro postinor si nešla..takže, dnes po testu, který mi vyšel pozitivně jsem šla na gynekologii a mé těhotenství se opravdu potvrdilo. Nevím teď kudy kam, cítím se naprosto příšerně a vím, že si za to můžu sama. V září nastupuju do třetího ročníku, dálkově studuji obchodní školu, za dva roky tedy maturuji..a to je jeden z miionu důvodů, proč se cítím tak mizerně..bydlení u rodičů, žádný přítel, můj věk..atd atd…nevím, jediné řešení je prostě to nějak zvládnout, ale já absolutně nevím, nikomu jsem to neřekla, zatím ani neplánuju..je také řešení dát dítě k adopci, párům, které děti mít nemohou, ale nevím, jestli by jsem to zvládla psychicky..být starší, nebo hlavně tedy mít hotovou školu, protože s dvěmi dětmi si to neumím představit a mít někoho vedle sebe byla bych strašně šťastná, velká rodina byl vždy můj sen..cítím se asi jako slepý v obrovském neznámem lese, úplně ztracená, není nikdo, komu bych to mohla říct, žádná opora..ano mám kamarádky, ale s tímhle se jim svěřovat nechci, holky, které řeší jen párty, oblečení a kluky mi asi moc rad dávat nemohou..proto píšu sem, čekám, že mě spousta z vás odsoudí, ale to slyšet nepotřebuju, sama vím, že jsem se zachovala nezodpovědně :zed:. Rodiče také z momentální situace nejsou nadšení, takže jsem se těšila až dcerka povyroste, já budu moct jít pracovat a zařídíme si svoje bydlení a další dítě je hlavně z tohoto hlediska naprosto šílená představa… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.6.15 10:36

To je tym bezpecnym sexom pre sex :nevim:

Ci zvladnes druhe dieta ale musis rozhodnut sama za seba. S vycitkami zo vzdania sa dietata ci nedostatkom casu/penazi pre obe deti budes musiet zit len Ty sama.

Ale… ak sa rozhodnes ‚zodpovedne‘ dieta si nechat, potrebujes, aby s tym suhlasili Tvoji rodicia. Najblizsich par rokov totiz budu suplovat Tvojho zivotneho partnera a otca deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
1.6.15 10:44

Neboj, to zvládneš :hug: apsoň ty 2 děti sfoukneš při jednom, budeš mít rozdíl tak rok a čtvrt? škola je i se 2 dětma. neboj, to bude dobrý :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482

@SuperSladká doporučuju důkladně si to promyslet, skrz na skrz, z pohledu současnosti, budoucnosti, citů, peněz, zdraví, možná navštívit psychologa (někdy je dobré nechat si pomoct utřídit si vlastní myšlenky) a budˇ jít na potrat a nebo si to nechat a po učinění toho rozhodnutí (na které už zas tak moc času není) ho zpětně NEZPOCHYBŇOVAT, už to neřešit a brát to jako realitu a jít dál, s druhým nebo bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já bych šla za otcem dítěte, jak by si to představoval on. Podle toho bych se zařídila.
Ale nejspíš bych šla na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730

Držím palečky. Víš, kolik mnohem starších holek by bralo tvé 2 děti ve dvaceti? ;) Rodiče z toho asi nebudou odvázaní, ale stalo se. Takže nezbývá než se k tomu postavit čelem. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
1.6.15 10:45

Holky, vy co doporučujete potrat, víte v kolikátém týdnu je? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.15 10:46

@SuperSladká No jako uff..nezávidím ti tvojí situaci..Být sama se dvěma dětmi v takovémhle věku, no nevím..místo aby ses odpíchla dostudovala a pak se osamostatnila budeš bydlet u rodičů se dvěma dětmi, dokud jim nedojde trpělivost..né to fakt ne, nenič si život..PS:Nám praskl kondom, měla jsem i Postinor a stejně jsem otěhotněla..:-(

• Nahlásit
  • Citovat
3169
1.6.15 10:47

V kolikátém týdnu jsi, zakladatelko, když sex byl před třemi měsíci? Podle mě máš možnosti dvě: o dítě se s rodiči postarat, nebo ho dát ihned po narození k adpoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 10:47
@SuperSladká píše:
Zdravím, asi spíš potřebuji psychickou podporu, radu, někoho kdo zažil podobné, možná se i vypsat.Tak popořadě. V 19ti se mi narodilo miminko, první dcerka, chtěná, s přítelem jsme se moc milovali, vše ideální, na dcerku jsme se těšili. Všechno, ale dopadlo jinak, než jsem si plánovala a malovala v růžových barvách..přítel(26 let) zjistil, že rodina není to pravé ořechové co teď chce, že si chce ještě užívat..vykašlal se na nás a zůstali jsme s dcerkou u mích rodičů, v malém domečku, kde máme svůj pokojíček. Dceři je devět měsíců a vše až do dnešního dne vlastně bylo naprosto v pořádku…kojím, takže nemestruuji a dnes ráno mě jen tak napadlo udělat si těhotenský test, pro jistotu. Neberu antikoncepci..a před třemi měsíci jsme se sešli s mím dávným bývalím, viděli jsme se po dlouhé době, popili no a asi víte jak to dopadlo..bohužel, nám praskl kondom, absolutně nevím, jak se to mohlo stát a věřte, že se doteď za to fackuju, nedávala jsem tomu velkou váhu a pro postinor si nešla..takže, dnes po testu, který mi vyšel pozitivně jsem šla na gynekologii a mé těhotenství se opravdu potvrdilo. Nevím teď kudy kam, cítím se naprosto příšerně a vím, že si za to můžu sama. V září nastupuju do třetího ročníku, dálkově studuji obchodní školu, za dva roky tedy maturuji..a to je jeden z miionu důvodů, proč se cítím tak mizerně..bydlení u rodičů, žádný přítel, můj věk..atd atd…nevím, jediné řešení je prostě to nějak zvládnout, ale já absolutně nevím, nikomu jsem to neřekla, zatím ani neplánuju..je také řešení dát dítě k adopci, párům, které děti mít nemohou, ale nevím, jestli by jsem to zvládla psychicky..být starší, nebo hlavně tedy mít hotovou školu, protože s dvěmi dětmi si to neumím představit a mít někoho vedle sebe byla bych strašně šťastná, velká rodina byl vždy můj sen..cítím se asi jako slepý v obrovském neznámem lese, úplně ztracená, není nikdo, komu bych to mohla říct, žádná opora..ano mám kamarádky, ale s tímhle se jim svěřovat nechci, holky, které řeší jen párty, oblečení a kluky mi asi moc rad dávat nemohou..proto píšu sem, čekám, že mě spousta z vás odsoudí, ale to slyšet nepotřebuju, sama vím, že jsem se zachovala nezodpovědně :zed:. Rodiče také z momentální situace nejsou nadšení, takže jsem se těšila až dcerka povyroste, já budu moct jít pracovat a zařídíme si svoje bydlení a další dítě je hlavně z tohoto hlediska naprosto šílená představa… :,(

psát ti, že jsi blbá nána a nemelas codit sexovat, když mám doma mimino a jsi na nej sama… ted asi nemá uz cenu. ber to pozitivně, budes to mít dohromady, budou jako sourozenci, pokud te rodice mohou podporit, muzes skolu dokoncit a jit makat. Nezacalas idealne, ale svet se nezbori.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
1.6.15 10:48

Noo, to je situace. Asi bych se taky poradila s otcem ditete. Dite neni hracka to uz asi vis. Bez financi to jde tezko. Ovsem na potrat bych nesla. Premyslela bych spise o donoseni miminka a po porodu adopce. Asi by to chtelo dost sil ale lepsi nez jej pripravit o zivot. :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.6.15 10:48
@MarieOVMUC píše:
psát ti, že jsi blbá nána a nemelas codit sexovat, když mám doma mimino a jsi na nej sama… ted asi nemá uz cenu. ber to pozitivně, budes to mít dohromady, budou jako sourozenci, pokud te rodice mohou podporit, muzes skolu dokoncit a jit makat. Nezacalas idealne, ale svet se nezbori.

jo a jeste dodam, ze ja tedka s dvema skoro miminama dodelavam skolu, vysokou, takze stredni by byla uplne easy:D pravda, ze amm manzela, ale zase nemam zadne babicky a nikdy nam nikdo jiny nehlida.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
1.6.15 10:49

@malinika Ty to víš? Píše před 3 měsíci..buď to má tak tak, nebo je pozdě.. :nevim: V její situaci bych (ač nejsem zastánce potratů) nad ním vážně uvažovala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
1.6.15 10:52

@SuperSladká Držím ti palce, ať to psychicky i fyzicky zvládneš. Ano, pěkně sis to potento, ale stalo se, musíš se tomu postavit čelem. Ženská je tahoun a zvládne všechno. Drž se!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
1.6.15 10:52

@Leniczka23 POdle toho, že píše před 3 měsíci, myslím, že už je pozdě…ani sama zakladatelka tuhle možnost nenavrhovala, tak proč jí to cpát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama