Reklama

Dvojpostel pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

samaji
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 12.10.18 08:47
dvojpostel pro děti

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, existují 2 postele, které se dají přišoupnout k sobě a nemají mezi sebou žádnou mezeru nebo minimální a dají se posléze i rozdělit a mít z toho dvě samostatné postele? Mám doma sourozence, chtějí spát vedle sebe a bylo by ideální, abych já mohla ležet při uspávání mezi nimi, ale jde mi o to, že až budou větší, tak budou mít každý svůj pokoj a budou chtít spát sami, tak jestli existují dvě samostatné postele, které lze takto k sobě přišoupnout a za pár let zase rozdělit, snad jsem to popsala pochopitelně :D, postel s přistýlkou nechceme, palandu taky ne a u běžných postelí mi manžel říká, že tam bude mezera, manželskou mi přijde jako blbost kupovat pro děti :)

díky, jestli má někdo nějaký tip :kytka:

Reklama

Reakce:

ElucaK
Kecalka 206 příspěvků 12.10.18 08:51

Klasicke calounene valendy jdou takhle prirazit k sobe. Mame doma a da se i vyspat uprostred. Zkuste si to v obchode ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 12.10.18 09:26

Takhle by to šlo asi s válendami, nemají rám jako klasická postel, ale jsou za mě fuj :oops:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 12.10.18 09:34

Koupila bych jim teď manželskou (nevím na jak dlouho to tak plánujete) a časem si ji dala do ložnice a jim pak koupila novou - nebo pak tu manželskou prodala. Další možnost koupit pouze matrace (ty vysoké cca 25cm) a nechat jim je na zemi a až budou větší dokoupit postel.
Zadnou postel bez ohraničení jsem neviděla a ani bych ji nekupovala. Mam pocit ze by pak ujížděla.

samaji
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 12.10.18 09:38

@ElucaK
válendy teda taky úplně nepreferuji, ale i tak díky

hanzy
Echt Kelišová 8352 příspěvků 12.10.18 09:41

My mame ty obyc levne z ikea (takovy ten dreveny ram), jsou super, ze jsou celkem nizke (pod posteli je cca 17cm mezera). Mezera mezi tema dvema postelama pri prirazeni je a celkem velka. Vzala jsem deku, slozila ji na delku a narvala do te mezery. Drzi to v pohode, spim tam s dcerama a casto spim ja na tom prostredku a nijak extra diskonfort nepocituju. Deka nepropadava, ani se nikam neposouva. Je to takova ta klasicka mekkoucka „plysova“. Drzi tam dobre.

Neni to odpoved, na vasi otazku, spis to pisu jen jako tip.

samaji
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 12.10.18 09:41

@Lioness34
to jsem uvažovala úplně nejdříve, ale pak mi to přišlo tak nějak divný :D , i když ve výsledku je to stejné jako dvě postele přiražené k sobě :)

ZuzanaT
Stálice 69 příspěvků 12.10.18 09:45

Ahoj, jestli bude v pokoji pro jednotlivce dost místa, tak bych klidně koupila užší manželskou. Stejně chtějí dost často přitulit, nebo přijde návštěva, puberťáci pak už zase větší postel chtějí…

ivašot.
Kelišová 6419 příspěvků 12.10.18 09:46

A co tu mezeru řešit něčím takovým .

samaji
Nováček 4 příspěvky 1 inzerát 12.10.18 10:21

@ivašot.
no vidíš, to jsem vůbec neznala, díky za tip, a díky vám všem holky, asi bude nejlepší fakt ta manželská buď s tím klínem, jak poslala ivašot a nebo máte někdo zkušenost s dvojmatrací úplně bez mezery? jak se na tom spí? díky

ElucaK
Kecalka 206 příspěvků 12.10.18 11:03
@Bandii píše:
Takhle by to šlo asi s válendami, nemají rám jako klasická postel, ale jsou za mě fuj :oops:

My mame valendy, kde jsme si vybrali rost a matraci, ktera je volne polozena, a calouneni, jake se nam libilo. To mi neprijde takova hruza, jako ty vcelku nepohodlne za par kacek. Vybirali jsme to hlavne kvuli neustalym urazum o dreveny ram posteli. :mavam:

stonožka12
Kecalka 488 příspěvků 7 inzerátů 12.10.18 20:06

@samaji Dvoumatrace bez mezery je strašná, jeden se v noci pohne a druhý to okamžitě cítí, takže ho to budí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >