Dvojpostel pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
samaji
Nováček 5 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 08:47
dvojpostel pro děti

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, existují 2 postele, které se dají přišoupnout k sobě a nemají mezi sebou žádnou mezeru nebo minimální a dají se posléze i rozdělit a mít z toho dvě samostatné postele? Mám doma sourozence, chtějí spát vedle sebe a bylo by ideální, abych já mohla ležet při uspávání mezi nimi, ale jde mi o to, že až budou větší, tak budou mít každý svůj pokoj a budou chtít spát sami, tak jestli existují dvě samostatné postele, které lze takto k sobě přišoupnout a za pár let zase rozdělit, snad jsem to popsala pochopitelně :D, postel s přistýlkou nechceme, palandu taky ne a u běžných postelí mi manžel říká, že tam bude mezera, manželskou mi přijde jako blbost kupovat pro děti :)

díky, jestli má někdo nějaký tip :kytka:

Reakce:
ElucaK
Kecalka 233 příspěvků 12.10.18 08:51

Klasicke calounene valendy jdou takhle prirazit k sobe. Mame doma a da se i vyspat uprostred. Zkuste si to v obchode ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 12.10.18 09:26

Takhle by to šlo asi s válendami, nemají rám jako klasická postel, ale jsou za mě fuj :oops:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 12.10.18 09:34

Koupila bych jim teď manželskou (nevím na jak dlouho to tak plánujete) a časem si ji dala do ložnice a jim pak koupila novou - nebo pak tu manželskou prodala. Další možnost koupit pouze matrace (ty vysoké cca 25cm) a nechat jim je na zemi a až budou větší dokoupit postel.
Zadnou postel bez ohraničení jsem neviděla a ani bych ji nekupovala. Mam pocit ze by pak ujížděla.

samaji
Nováček 5 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 09:38

@ElucaK
válendy teda taky úplně nepreferuji, ale i tak díky

hanzy
Echt Kelišová 8370 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 09:41

My mame ty obyc levne z ikea (takovy ten dreveny ram), jsou super, ze jsou celkem nizke (pod posteli je cca 17cm mezera). Mezera mezi tema dvema postelama pri prirazeni je a celkem velka. Vzala jsem deku, slozila ji na delku a narvala do te mezery. Drzi to v pohode, spim tam s dcerama a casto spim ja na tom prostredku a nijak extra diskonfort nepocituju. Deka nepropadava, ani se nikam neposouva. Je to takova ta klasicka mekkoucka „plysova“. Drzi tam dobre.

Neni to odpoved, na vasi otazku, spis to pisu jen jako tip.

samaji
Nováček 5 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 09:41

@Lioness34
to jsem uvažovala úplně nejdříve, ale pak mi to přišlo tak nějak divný :D , i když ve výsledku je to stejné jako dvě postele přiražené k sobě :)

Uživatel je onlineZuzanaT
Stálice 78 příspěvků 12.10.18 09:45

Ahoj, jestli bude v pokoji pro jednotlivce dost místa, tak bych klidně koupila užší manželskou. Stejně chtějí dost často přitulit, nebo přijde návštěva, puberťáci pak už zase větší postel chtějí…

ivašot.
Kelišová 6737 příspěvků 12.10.18 09:46

A co tu mezeru řešit něčím takovým .

samaji
Nováček 5 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 10:21

@ivašot.
no vidíš, to jsem vůbec neznala, díky za tip, a díky vám všem holky, asi bude nejlepší fakt ta manželská buď s tím klínem, jak poslala ivašot a nebo máte někdo zkušenost s dvojmatrací úplně bez mezery? jak se na tom spí? díky

ElucaK
Kecalka 233 příspěvků 12.10.18 11:03
@Bandii píše:
Takhle by to šlo asi s válendami, nemají rám jako klasická postel, ale jsou za mě fuj :oops:

My mame valendy, kde jsme si vybrali rost a matraci, ktera je volne polozena, a calouneni, jake se nam libilo. To mi neprijde takova hruza, jako ty vcelku nepohodlne za par kacek. Vybirali jsme to hlavne kvuli neustalym urazum o dreveny ram posteli. :mavam:

stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 12.10.18 20:06

@samaji Dvoumatrace bez mezery je strašná, jeden se v noci pohne a druhý to okamžitě cítí, takže ho to budí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >